Connect with us

Life

“Moterys nepavargsta nuo meilės, bet jos pavargsta gyventi mele“

Moteris niekada nepavargsta svajoti, viltis, tikėti, bet ji pavargsta gyventi mele. Jei jūs kada nors kaltinote moterį, kad ji išėjo būtent tada, kai jums labiausiai jos reikėjo…tai žinokite, kad priežastimi tapo jūsų melas.

Pasaulyje nėra vyro, kuris galėtų apimti moters meilę, kantrybę ir viltį, kadangi niekas negali suprasti moters skausmo. Ji išeina tik tada, kai jai kelia skausmą jūsų bailumas ir jūsų melas. Jūs žiūrite jai į akis ir tikinate ją, kad ji neteisi, bet ji mato, jaučia tai – ir ji bejėgė ką nors pakeisti.

Prisimenate, kai ji prašė jūsų nemeluoti? Tada ji dar tikėjo, kad jūs sustosite. Ji daugiau neieško atsakymų, kaip kadaise. Jai nusibodo kasdien jausti, kaip melas nuodija jai gyvenimą. Ji suprato, kad jei tarp jūsų atsirado melas, tai jis pakeitė savimi pagarbą ir meilę.

Jums atrodo, kad ją lengva apgauti? Kad ji neišeis ir priims tai, kas jai neįmanoma? Manote, ji pasiaukos dėl meilės?

Moteris gali aukotis, bet ne dėl melo. Ir jums rinktis, kuo ji taps jūsų gyvenime – dovana ar prakeiksmu. Jums neateina į galvą, kad ji supranta viską, ir kad skausmo ir nusivylimo jūra taps tokia karti, kad užnuodys visus jausmus, kuriuos ji jautė jums?

Atminkite, kad kai jūs pradedate meluoti, laikas įjungia atbulinį skaičiavimą. Žiūrėkite į ją, prisiminkite kiekvieną jos veido bruožą, juk jei jūs nesustosite, kiekviena jūsų diena kartu gali tapti paskutinė. Ir jūs niekada nesužinosite, kurią iš jų ji išeis – visam laikui išeis iš jūsų gyvenimo.

Nemeluokite savo moteriai!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending