Connect with us

Life

Moterys visame pasaulyje nustojo skustis kojas ir įkūrė „Plaukuotų moteriškų kojų klubą“

Kokių tik naujovių neprigalvoja feministės. Visame kame jos mato moterų teisių pažeidimus. Tai kviečia visas dailiosios lyties atstoves atsisakyti liemenukų,kadangi šį atributą primetė vyrai. Dabar atėjo eilė švelnioms nuskustoms moteriškoms kojytėms. Tai moterų silpnumo požymis ir jo reikia atsisakyti.

Kai kurioms merginoms ši idėja patiko, ir jos nustojo naudotis skustuvu ar epiliatoriumi. Socialiniuose tinkluose atsirado ištisa bendruomenė, pavadinta „Plaukuotų moteriškų kojų klubu“, kuri kasdien tampa vis populiaresnė.

Interneto klubas kviečia visas dailiosios lyties atstoves nustoti naudotis plaukų šalinimo priemonėmis ir prisijungti prie moterų, turinčių plaukuotas kojas,  bendruomenės. Kaip įrodymą reikia įkelti savo neskustų apatinių galūnių fotografijas.

Blogo įkūrėja Sara visoms naujai prisijungusioms pareiškia, kad bendruomenė skirta moterims, turinčioms pernelyg didelę kojų augmeniją.

Profilyje publikuotas didžiulis kiekis žavių gauruotų kojyčių.

Daugelis autorių palieka savo komentarus. Viena jų pareiškė, kad nustojo gėdintis plaukų ant savo kūno.

Kita pažymėjo, kad su plaukuotomis kojomis jaučiasi moteriškesnė.

Trečia papasakojo, kad po to, kai nustojo šalinti kojų augmeniją, ilgą laiką nepasitikėjo savimi, bet įstojusi į bendriją ir peržiūrėjusi kitų merginų foto, pagaliau galėjo nusiraminti.

Kai kuriose fotografijose pastebimos aiškiai vyriškos kojos, padengtos „kailiniu kilimu“, tačiau klubo autorė kažkodėl jų nešalina.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × one =

Fresh articles

Facebook