Connect with us

Life

Motina su dukra ėmė žeminti merginą vestuvinių reikmenų parduotuvėje dėl jos pilnumo. Parduotuvės savininkės reakcija jas nustebino!

Perskaičiusi šią jaudinančią istoriją, verkiau pasikūkčiodama. Prašau, paskaitykite ir jūs, padarykite išvadas.

Vestuvinių reikmenų parduotuvėje apkūni mergina rinkosi suknelę. Greitai jos vestuvės. Ji norėjo atrodyti kaip princesė šią ypatingą dieną.

Tada į parduotuvę atėjo motina su dukra, jos atėjo atsiimti savo užsakymo. Greit dukters vestuvės. Ir štai jos pamatė tą apkūnią merginą ir pajuokdamos garsiai sako: „ Mes manėme, kad banginiai nesiporuoja“.

Tai išgirdo pardavėja, o ji buvo ir parduotuvės savininkė, paklausė jų vardo, tada kažką parašė ant lapelio ir įteikė joms. Tai buvo čekis, kuris anuliavo jų užsakymą ir pagal kurį joms buvo grąžinti visi pinigai. Motina su dukra išsižiojo: kaip, merginos vestuvės jau čia pat, liko savaitė, jos nespės užsisakyti naujos suknelės, tuo labiau, tokios pat. Negalima anuliuoti užsakymo!

Pardavėja atsakė:  „Aš nenoriu, kad dėl jūsų kuri nors nuotaka jaustųsi nejaukiai. Taigi pasiimkite pinigus ir keliaukite iš čia, nes iškviesiu policiją“.

Arogantiška motina ir duktė nežinojo, kad savininkės dukra turi skydliaukės disbalansą ir taip pat kovoja su viršsvoriu, kaip ir apkūnioji nuotaka. Todėl ji nusprendė stoti teisingumo pusėn , baimindamasi, kad ir jos dukrai kada nors kas nors gali pasakyti tokius žodžius.

Iš tikrųjų, kiekviena nuotaka turi teisę tą dieną būti nuostabia. Ir niekas neturi teisės sugadinti jai šį malonumą.

Kaip jums patiko ši istorija? Pasidalinkite ja su savo draugais .

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 14 =

Fresh articles

Facebook

Trending