Connect with us

Life

Nauja šios vasaros mada: ilgi, dideli ir ryškūs… kojų nagai!

Internete plinta grotažymė #LongToeNails, kur merginos dalinasi savo nagučių nuotraukomis. Visi jau seniai priprato prie ilgų nagų ant rankų, kai kam jie jau net nusibodo. Šios vasaros  mada vėl sugrąžino ilgus nagus. Beje, ne viskas taip paprasta, kaip gali atrodyti, juk dabar madingi tapo ilgi priklijuojami nagai ant… kojų.

Nauja mada atrodo neįprastai ir toli gražu ne visiems patinka. Bet tokio pedikiūro savininkei dėmesys garantuotas.

Ši naujovė interneto bendruomenę padalino į dvi stovyklas: vienos skubiai skambina savo nagų meistrams, norėdamos užsirašyti pedikiūrui, kitos sukioja pirštu prie smilkinio. Pragmatikai argumentuoja savo nepalankumą šiai madai tuo, kad tai paprasčiausiai nepatogu. Bet juk moterys visais laikais stengėsi dėvėti tai, kas gražu, netgi jei tai buvo gana nepatogu.

  1. Pragmatikai savo nepalankumą naujai madai argumentuoja tuo, kad toks pedikiūras nepatogus. Bet tenka pripažinti, kad moterys visais laikais stengėsi dėvėti tai, kas gražu, netgi jei tai kėlė nemažą diskomfortą.

Aršius tokios mados priešininkus skubame nuraminti: vasara greitai baigsis, o kartu su ja į spintas keliaus ir atvira avalynė, be kurios toks pedikiūras paprasčiausiai netenka prasmės.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 9 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]