Connect with us

Įdomybės

Nauji dantys, šukuosena, naujas gyvenimas. Išsekusios kaimo moteriškės virsmas tikra ledi.

Tikras stebuklas yra stebėti, kaip paprastos moterys virsta tikromis gražuolėmis. Tiesą sako: graži moteris – tai save prižiūrinti moteris. Visai nebūtina turėti angeliškus veido bruožus ir plonytę taliją, kad vyrai persisuktų kaklus, bežiūrėdami jums pavymui.

interesnoznat.com

Nejučia prisimeni žaviosios Koko Šanel žodžius: „Jei moteris netapo gražuole iki 30 metų, vadinasi ji paprasta kvailė“. O jūs pritariate šiems žodžiams? Šiandien noriu jus supažindinti su paprasta moterimis, vardu Ester.

interesnoznat.com

Šioje nuovargio nukankintoje moteryje sunku įžvelgti gražuolę. Darbas spiginančioje saulėje ir amžini rūpesčiai paliko savo atspaudus Ester veide.

interesnoznat.com

Įžymūs meistrai nusprendė padovanoti moteriai naują gyvenimą, pakeisdami ją taip, kad sunku būtų atpažinti. Odontologas stebuklingai sukūrė moters šypseną.

interesnoznat.com

Ester apsilankė pas manikiūro meistrę. Paskutinis sąraše, bet itin svarbus – apsilankymas pas kirpėją ir vizažistą. Makiažas daro stebuklus, mielieji.

interesnoznat.com

Jūs tik pasigrožėkite, kokia gražuole virto mūsų šios dienos herojė. Ester buvo maloniai nustebinta šiuo virsmu ir pažadėjo savo „gelbėtojams“, kad nuo šiol prižiūrės savo išvaizdą ir lepinsis išvykomis į grožio saloną.

interesnoznat.com

„Aš ir nežinojau, kad galiu būti tokia graži“, – prisipažino Ester. Man sunku sulaikyti savo susižavėjimą.

interesnoznat.com

Bravo meistrams. O ką pasakysite jūs, gerbiamieji skaitytojai? Ar patiko rezultatas?

interesnoznat.com

Pasidalinkite savo nuomone komentaruose.

interesnoznat.com

Ester atrodo žavingai po pakeitimų, argi ne taip ?

interesnoznat.com

Bonusas

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen − five =

Fresh articles

Facebook