Connect with us

Įdomybės

Nekurk iliuzijų: 5 mitai apie gyvenimą po 40

„10 metų jaunesnė“

Paprastai ši iliuzija aplanko moteris po 40, bet nutinka ir anksčiau. Jos kažkodėl nusprendžia, kad atrodo žymiai jaunesnės, nei yra iš tiesų. Internete jos mėgsta į temą ir ne į temą pranešti: „ai, man niekas mano metų neduoda“. Ir kaip įrodymą prideda nuotrauką, iš kurios į mus žiūri paprasta vidutinio amžiaus dama.

Nekurk iliuzijų-1

„Aš nurungsiu bet kurią jauniklę“

Prisiskaičiusios motyvuojančių tekstų , skirtų toms, „kurioms virš…“, kai kurios moterys išdidžiai pasipučia ir rimtai nusprendžia, kad dabartinis jaunimas nei jų mažiausio pirštelio nevertas. Kaip įrodymą pateikia, kokios buvo dvidešimtmetės: „Aš buvau nelaisva, spuoguota ir be pinigų, o dabar tai ohoho“.

„Antsvoris manęs negadina“

Čia reikia suprasti, kad išorė tikrai neįtakoja jūsų asmenybės savybių. Jūs galite būti patraukli ir vertinga, būdama kokia tik nori nebejauna ir išsiplėtusi. Bet mąstant kategorijomis gadina/puošia, teks pripažinti, kad antsvoris nepuošia. Jis gadina sveikatą, prideda amžiaus ir atima lengvumą.  Kūno masės indeksas 18/23 geriau nei 30/40, tai taip pat akivaizdu kaip ir tai, kad jūs nepanaši į savo dukters draugę.

„Ši suknelė man tiks“

Kai trys aukščiau išvardintos klaidos užvaldo moterį per giliai, tai atsispindi drabužiuose. Forsuotas seksualumas, bauginantis kostiumo žaismingumas, aptemptos kūno formos – jūs turite tam teisę! Visa tai truputį per toli nuo gero skonio, bet jūs taip pasitikite savimi, kad pati diktuojate skonį ir madą. Na ir puiku, na ir šaunu. Bet jei jūs staiga kažkodėl turite ambiciją atrodyti „dama“, tai ne, jums nepavyks.

„Vyrai nieko nepastebi“

Na ir gerai, sakome mes, aš sau patinku visokia, o vyrai juk vis tiek nieko nesupranta, jiems svarbiausia šarmas ir judrus užpakalis. Nesiginčysime, tai jiems labai svarbu. Bet didelė klaida galvoti, kad jie akli ir buki. Iš tiesų jie puikiai pastebi ir nereikalingus kilogramus, ir amžių, ir beskonybę, bet dėl įvairių priežasčių tai jų neatstumia, arba jie pernelyg mandagūs, kad apie tai kalbėtų. Nereikia galvoti, kad jūs visus gudriai apgavote.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]