Connect with us

Life

Nuobodžiaujanti papūga galvojo, kad namie liko viena. Pažiūrėkite, ką nufilmavo slapta kamera

Dauguma mūsų dainuoja širdyje arba mašinoje. Kai nieko nėra šalia, kodėl gi nepasipraktikavus vokalo mene? Ir štai jau jūs įsijautę dainuojate ir net atliekate kelis šokio judesius. O paskui matote, kad kažkas įėjo į kambarį (arba šalia stovi tik ką privažiavusi mašina)… ir suprantate, kaip kvailai jūs ką tik atrodėte.

Taip nutiko ir su šia papūga. Paukštelis liko namie vienas, ėmė nuobodžiauti ir nusprendė sutrumpinti laiką dainuodamas. Tačiau šeimininkas iš tiesų niekur neišėjo. Jis pasislėpė namie ir paslapčia filmavo papūgą.

Narvelis su papūga stovėjo verandoje. Lijo lietus. Pats laikas užtraukti savo mėgstamą dainą! Kamera pradeda filmuoti, o šeimininkas negali patikėti tuo, ką girdi! Jo papūga ne šiaip ištarė porą žodžių, o dainavo visą dainą!

Paukštelis dainuoja dainą „Chandelier“, kurią atlieka pop žvaigždė Sija Ferler. Tarp kitko, dainuoja geriau, nei tai padarytų daugelis žmonių. Jei papūga būtų žinojusi, kad ją stebi, vargu ar būtų uždainavusi.

Vyras apsidžiaugė, kad tądien liko namie. Ar papūga būtų dainavusi taip jausmingai,jei būtų žinojusi, kad ją stebi šeimininkas? To mes niekada tiksliai nesužinosime. Užtai galime pasakyti tiksliai, kad šeimininkas tikrai pasidžiaugė unikaliu savo numylėtinės balsu ir net pasidalijo juo su visu pasauliu!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 4 =