Connect with us

Sveikata

Paplaukęs veido ovalas. Kaip susijusi kuprelė ant kaklo su paplaukusiu veido ovalu.

Kartais būna, žiūri į moterį, lyg ir veidas tvarkoje, prisižiūrėjusi, tvarkinga, bet kažkas ne taip. Ji vis tiek atrodo jau amžiuje. Visa bėda tai, kaip ji atrodo profiliu. Tiksliau, kaip profilyje atrodo jos kaklas

Su amžiumi, dirbant sėdimą darbą, ilgai būnant prie kompiuterio, sutrinka kaklo srities statika. Susidaro taip vadinama kaklo „kuprelė“. Tai kuprelė ties 7 slanksteliu.

Fiziologinis kaklo įlinkis hipertrofuojasi, ir slanksteliai lyg įkrenta į vidų. Tai vadinama kaklo srities hiperlordoze.

Kodėl su amžiumi išplaukia veido ovalas

Pasekoje kaklas sutrumpėja, ypač iš nugaros, galva išsistumia į priekį, ant kaklo atsiranda raukšlės, oda pradeda kaboti.

Kai yra tokia kaklo padėtis, veido ovalas išplaukia. Jei jūs neturite viršsvorio, o veido ovalas nėra tikslus, pagurklys lyg turi riebalų, dabar jūs žinote, kame reikalas.

Taip pat pablogėja galvos aprūpinimas krauju. Veidas negauna pakankamo maitinimo. O tai savo ruožtu veikia visų audinių būklę. Suprantama, kad jokie kremai čia nebepadės. Dažniausiai, tokias problemas turi 90% moterų po 40-ies.

Atlikime testą.

Pamatuokite savo kaklą, kaip parodyta paveikslėlyje.

Pagal normą, nugarinės ir priekinės paviršių ilgis turi būti vienodas. Jeigu nugarinė dalis trumpesnė -pažeidimas jau yra. Jei nepradėti savo laikysena, procesas progresuos ir pasekmės veide pasirodys gan greit.

Būkite gražios!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 5 =

Fresh articles

Facebook