Connect with us

Įdomybės

Pasakodama šią istoriją ji pasakė: „Jie tiesiog sėdėjo šalia. Tai netikroviška. Man net nesitiki.“

Laukinės gamtos fotografė Lori Volf neseniai pamatė šį simpatišką duetą Jupiteryje, Floridos valstijoje, ir padarė kelias foto, pasakoja ladBible. Iš pradžių Lori manė, kad pelėda prižiūri savo jauniklius, bet apžiūrėjusi iš arčiau suprato, kad tai iš tiesų buvo mažas ančiukas.

Pasakodama šią istoriją ji pasakė: „Jie tiesiog sėdėjo šalia. Tai netikroviška. Man net nesitiki.“

Pamačiusi šį pastoralinį paveikslėlį, Lori ne iškart prisiminė, kad pelėda – plėšrūnas, ir gali praryti ančiuką. Bet paskui ji susisiekė su paukščių ekspertu ir jis jai pasakė, kad ji teisi. Vietinis draustinis pažadėjo pasirūpinti ančiuku, jei Lori sugebės jį pagauti. Bet kaip tik, kai fotografė ir jos vyras bandė sugauti paukštį, jis ramiai sau iššoko ir patraukė link artimiausio prūdo. Ji sako, kad nuo to laiko ančiuko nematė.

Ji pridėjo: „Aš nemanau, kad kada nors vėl patirsiu kažką panašaus savo gyvenime.“

„Mes manome, kad ančiukas išgirdo kitas antis , todėl kad jis netikėtai paliko drevę ir patraukė link mūsų kaimynų prūdo, kur gyvena antys. Be to, mes matėme patelę antį – prieš 3 ar 4 savaites ji išskrido su savo kiaušiniu. Mes pametėme ją medžiuose ir nenorėjome baidyti. Bet mes manome, kad ji padėjo kiaušinį toje drevėje, kur gyveno pelėda.“

Nors tai būna retai, bet antys padeda kiaušinius į kitų paukščių lizdus, Bird Studies Canada direktorius Kristianas Artuso pareiškė štai ką: „Tai, žinoma, nutinka. Jei jūs padėsite kiaušinius skirtingose vietose, jūsų genų perdavimo šansai truputį padidės. Mes žinome, kad tai vyksta, bet nežinome, kaip dažnai, todėl aš apsidžiaugiau pamatęs dar vieną to pavyzdį.

Jums, turbūt, bus malonu sužinoti, kad Artuso mano, kad ančiukas išgyveno, paaiškinęs , kad laukinės antys moka išgyventi pačiose įvairiausiose situacijose.

Juk tai gerai, ar ne tiesa?

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 1 =