Connect with us

Life

Paštininkas per 33 metus savo rankomis pastatė pilį

Kiekvienas iš mūsų vaikystėje turėjo kokią nors svajonę. Bet kai mes užaugome, tos svajos liko praeityje.  Nors kai kurie žmonės sugrįžta prie savo svajonių, būdami jau brandaus amžiaus.

Prancūzas Žozefas Ševalis gimė 1836 metais. Būdamas jaunas, jis norėjo keliauti, būti riteriu ir valdyti pilį. Bet gyvenimas surėdė taip, kad jis tapo paštininku nedideliame miestelyje Otriv, netoli Liono.

Kartą, Žozefas ėjo keliu, jam tada buvo 31 metai. Susimąstęs, jis nepastebėjo ant kelio gulinčio akmens- riedulio, užkliuvo ir nukrito. Nepatenkintas Ševalis pakėlė akmenį, norėdamas jį numesti nuo kelio. Ir staiga, akmens forma jį tiesiog suglumino. Akmuo buvo tokios keistos formos, kad vyras nusprendė jį pasiimti su savimi.

Po šio įvykio paštininkas ėmė rinkti neįprastos formos akmenis. Tai truko du dešimtmečius. Jis netgi pasiimdavo į darbą karutį, kad ten susidėtų akmenis. Po to Ševalis nusprendė nusipirkti žemės ir iš surinktų akmenų pastatyti pilį. Aplinkiniai žiūrėjo į jį kaip į beprotį. Bet Žozefas siekė savo svajonės.

Sienas prancūzas lipdė iš akmenų ir cemento, sutvirtindamas juos viela. Savo pilį jis pastatė per 33 metus. Ir kai pilis buvo baigta, jau niekas nebesijuokė iš Žozefo. XX amžiaus viduryje ši pilis tapo istoriniu paminklu.

Ant savo pilies sienų prancūzas paliko daug įrašų, kurie liudija, kad atkaklumu ir darbu galima pasiekti savo svajonės. Pats Ševalis pragyveno ilgą gyvenimą – 88 metus. Jo paskutine apsilankymo vieta tapo laidojimo rūsys, kurį jis taip pat pastatė savo rankomis.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × five =

Fresh articles

Facebook