Connect with us

Life

Pitbulis iš prieglaudos norėjo susidraugauti su kate, tačiau ji tam prieštaravo!

Amerikiečių pitbulių terjeras, vardu Ozzis, gyveno prieglaudoje. Bet vieną gražią dieną jį pasiėmė viena šeima. Šeimą sudarė du suaugę žmonės, trys vaikai ir viena katė.

O Ozzis – stebėtinai draugiškas ir bendraujantis šuo. Nepakelia vienatvės. Naujojo gyventojo santykiai su šeimininkais greitai susitvarkė. Juk pitbulis jiems išsyk patiko, kai tik pamatė jį prieglaudoje.

Tačiau Norma – ne pirmos jaunystės čia gyvenanti katė katė ėmė rodyti savo charakterį. Ji nepriėmė pitbulio, kad ir kaip jis bandė jai įsiteikti.

Tačiau Ozzis smarkiai nenusiminė. Juk namuose yra du vaikai. Su jais labai smagu žaisti. Be to, vaikščiodamas lauke Ozzis gali prie bet ko prieiti ir palaižyti. Net ir tuos, kurie guli vežimėliuose, jei jų mamos leidžia. Draugiškas šuo dažnai tokį norą parodo. Blogiausiu atveju bėgs šalia vežimėlio ir vizgins uodegą.

Tiesa, Ozzis turi vieną pomėgį. Jis – stiprus ir išdidus šuo labai myli…kates! Naminė Norma į šį skaičių nepatenka. Ji atstumia jį.

Kartą Jennifer, toks Ozzio šeimininkės vardas, gatvėje rado vienišą katę ir parnešė ją namo. Ją pavadino Vinni.

Vėliau paaiškėjo, kad ji laukiasi kačiukų. Netrukus namuose ėmė cypsėti penki mažučiai naujagimiai.

Jais džiaugėsi visi. Ozzis ypač. Jis buvo pasiruošęs prisiimti mažylių globėjo pareigas. Jiems tereikėjo miauktelėti, pitbulis bėga pas juos ir ramina.

Kačiukai prisirišo prie Ozzio. Nesitraukia nuo jo. O ir jų mamytė Vinni, atrodo, visai patenkinta. O kas gi prieštaraus, jei atsiranda norinčių padėti atlikti nelengvą užduotį – auklėti vaikus?

Kai kačiukai paaugs, jie bus perduoti kitoms šeimoms. Manote, kad Ozzis smarkiai nusimins? Ne! Juk pati Vinni ir vienas jos vaikelis pasiliks namuose. Ir jis toliau galės tęsti savo pareigas.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 4 =

Fresh articles

Facebook