Connect with us

Sveikata

Pratimai kojoms ir klubams

  1. Atsigulk ant grindų ir pakelk kojas statmenai grindims. Jei tokioje padėtyje laikyti kojas sunku, galima daryti pratimą lengvai įsirėmus kojomis ir dubeniu į sieną.
  2. Rankas užkelk už galvos, ištiesink nugarą. Kelius galima truputį sulenkti.
  3. Kojas suglausk taip, kad kulnai ir pirštai liestųsi. Iš šios padėties neskubėdama pradėk skėsti kojas į šonus. Išlaikyk lygsvarą, kojas skėsk sinchroniškai.
  4. Skėsdama kojas tu pajusi, kaip įsitempia vidinė klubo pusė, tai normalu. Bet diskomfortas turi būti nedidelis, jokiu būdu nedaryk pratimo per jėgą.
  5. Kai pajusi, kad raumenys įsitempė, atlik tris spyruokliuojančius veiksmus, lyg stengtumeisi dar labiau išplėsti kojas  į šalis, ir lengvai suglausk kojas į pradinę padėtį. Pakartok 20 kartų.

Tebegulint ant grindų galima patreniruoti ir pilvą. Geriausia atlikti ir pirmą, ir antrą pratimą per 3-4 kartus, tuomet nuo tavo lieknos figūros nebus galima atitraukti akių.

fitness, home and diet concept – smiling teenage girl streching on floor at home

Lieknos kojos ir plokščias pilvas

  1. Gulėdama ant nugaros, dėk rankas išilgai kūno. Kojos ištiestos.
  2. Kojas laikyk vertikaliai. Nuleisk vieną koją ant grindų, neliesdama jų kulnu. Kita koja nejuda.
  3. Ramiu tempu kaitaliok kojas, imituodama žirkles. Jei reikia pasunkinti pratimą, laikyk kojas ne stačiu kampu, o nuleisk jas arčiau grindų. Taip presas dirbs maksimaliai. Taip pat dirba užpakalinis klubo paviršius. Pakartok 20 kartų.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =

Fresh articles

Facebook