Connect with us

Įdomybės

Profesionalai paaiškino, kaip dažnai reikia skalbti liemenukus. 100% jus tai nustebins!

Taigi, „Rigby Peller“ atstovų žodžiais, liemenuką verta skalbti po trijų jo dėvėjimų. Savo nuomonę specialistai argumentuoja tuo, kad kitaip apatiniai greičiau išsitampys ir taps netinkami.

Verta pažymėti, kad liemenukams nelabai tinka paprasti milteliai. Daugelis moterų, pirkdamos brangius apatinius, leidžia dideles sumas delikataus skalbimo priemonėms. Tačiau ne visada verta išlaidauti, kad išsaugotumėte pirmapradę savo drabužių išvaizdą net po ilgo laiko. Yra labai efektyvūs ir paprasti būdai, kurie padės pasiekti pageidaujamą rezultatą.

Skalbkite apatinius šaltame vandenyje, taip audiniai nepraras savo savybių, o balti drabužiai nenusidažys nuo rūdžių, kurios neretai būna vandentiekio vandenyje.

Kad dar labiau palengvintumėte procesą – įdėkite liemenuką į specialų krepšelį skalbimui mašina. Taip drabužiai nesusikabins tarpusavyje ir nesideformuos.

Taip pat neverta naudoti elektrinio džiovinimo ir gręžimo mašina: juk siūlai, naudojami delikačių audinių kūrimui, gana ploni. Bet koks grubus mechaninis veiksmas gali juos ištampyti, o gal net padaryti mažas skylutes.

Ir paskutinis švarių liemenukų saugojimo patarimas – dėkite juos kaip parduotuvėje: kaušelis į kaušelį, tokiu būdu ši gundanti moteriško garderobo dalis ilgam išsaugos savo formą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × four =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]