Connect with us

Sveikata

Raukšlės aplink lūpas. Šie pratimai padės atsikratyti nuo raukšlių!

Štai populiariausių pratimų sąrašas:

Stipriai išpūskite skruostus, po to staigiai iš skruostų išpūskite orą. Tokias manipuliacijas reikia pakartoti bent dešimt kartų.

Lūpas išpūskite į priekį, lyg bučiuotumėtės. Tokioje padėtyje reikia išbūti kelias sekundes, po to raumenis atpalaiduokite. Šį pratimą pakartokite 10-15 kartų.

Smilius laikykite ant lūpų kampučių, kuriuos patempkite pusei centimetrų  į priešingas puses. Po to kampučius grąžinkite į pradinę padėtį. Šias manipuliacijas pakartokite 40 kartų.

Ištempkite lūpas į priekį, lyg bučiuotumėtės, maksimaliai patempkite į priekį. Dabar išsižiokite ir paeiliui tarkite raides „u“ ir „o“. Šį pratimą pakartokite 20 kartų.

Apatinį žandikaulį iškiškite į priekį. Ir iš jėgos suspauskite lūpas, po šio veiksmo turite pajausti raumenų įtampą. Šiuos judesius padarykite dešimt kartų.

Įkvėpkite per nosį. Lūpos turi būti atpalaiduotos ir atkištos į priekį. Iš lėto per burną išleiskite orą.

Įkvėpkite ir išpūskite skruostus. Pūskite orą iš vienos skruosto pusės į kitą skruosto pusę.

Giliai įkvėpkite ir išpūskite skruostus. Pirmiausia sulaikykite kvėpavimą, tuomet, išstumdomos porcijomis orą, iškvėpkite.

Dviem pirštais suimkite skruostų raumenis. Po to palaipsniui pradėkite šypsotis ir sustinkite tokioje padėtyje 5 sekundėms. Šį pratimą pakartokite 10 kartų.

Paimkite šaukštą ir stipriai sukąskite dantimis. Tuomet palaipsniui šaukštą kelkite į viršų ir bandykite nusišypsoti. Tokią padėtį reikia išlaikyti kelias sekundes. Šį pratimą pakartokite 10 kartų.

Delnus uždėkite ant skruostų. Mažuosius pirštus uždėkite ant nosies ir lūpų raukšlių. Ir 1 minutę rankomis spauskite odą.

Kad atsikratyti nosies ir lūpų raukšlių, nebūtina naudotis radikaliais metodais. Šiuo atveju jums gali padėti specialūs pratimai. Įvaldę jų techniką, galima savo veidą pastebimai atjauninti.

Tai jums tikrai patiks!

Woman doing yoga, canon 1Ds mark III

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + four =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]