Connect with us

Įdomybės

Ritualas pinigams: Piniginiai Ritualai, Kurie atneš Priteklių

Ritualas pinigų pritraukimui: Jei pirmadienis bus 13-a mėnesio diena, tai 13 val. 13 min. , sėdėdami prie stalo, atskaičiuokite trylika monetų. Po to trylika kartų jas perskaičiuokite ir per vieną valandą jas išleiskite.

Antradienis

Jei rasite seną, pajuodusią ir nutrintą monetą, paslėpkite ją piniginėje. Kuo didesnė bus kupiūra, tuo didesnis pelnas jūsų laukia.

Trečiadienis

Iškeiskite 5 eurus smulkiomis monetomis ir išdalinkite elgetoms-vyrams, tai atitrauks nuo jūsų nesėkmes ir finansinius nemalonumus.

Ketvirtadienis

Prieš išeidami iš namų ketvirtadienį, suspauskite tarp delnų sulenktą kupiūrą ir priglauskite ją prie „trečiosios akies“ – taško tarp antakių. Paprašykite pinigų suteikti pagalbą ir apsaugą.

Penktadienis

Parašykite ant siauro lapelio: Darže – kurmis, piniginė – mano daržas, man bėda nebaisi. Tu ne man, aš nuo tavęs. Čiur!“, popierėlį užsiūkite pamušale arba įsidėkite į piniginę.

Šeštadienis

Įdėkite į maišelį žirnį ir monetą. Paslėpkite maišelį virtuvėje, kur jo niekas nematys. Kai naminukas suras monetą ir žirnį, jūsų namais prisipildys pinigais.

Sekmadienis

Paimkite dubenėlį ir įberkite į jį druskos, pildami sakykite: „Kol druska sūri, man nebaisus liūdesys ir visokia juoduma, išeik skurde. Nuo dabar ir visiems laikams!“. Ant viršaus druskos uždėkite piniginę, o ryte įsidėkite piniginę į rankinę.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + one =