Connect with us

Įdomybės

Sako, kad visi keleiviai, stebėję šią sceną, ėmė ploti atsistoję…

Ši istorija nutiko kompanijos British Airways reise iš Johanesburgo į Londoną. Baltoji moteris, iš pažiūros apie 50 metų, sėdi šalia juodaodžio vyriškio. Plika akimi matyti, kad tai ją erzina ir galiausiai, daugiau nebepajėgdama kęsti šios siaubingos kančios, ji iškviečia stiuardesę.

  • Kažkas ne taip, madam?- klausia stiuardesė.
  • Kaip, negi jūs pati nematote? – stebisi moteris. – Jūs pasodinote mane šalia juodaodžio. Aš visiškai nebegaliu kęsti daugiau nei sekundės šalia vieno šių laukinių. Duokite man kitą vietą!
  • Nurimkite, prašau, – sako stiuardesė. – Praktiškai visos vietos šiame reise užimtos, bet aš pažiūrėsiu, ką galima padaryti.

Po to ji pasišalina ir, grįžusi po kelių minučių, sako damai:

  • Madam, kaip aš ir maniau, ekonominėje klasėje laisvų vietų nėra. Aš taipogi kalbėjau su kapitonu, ir verslo klasėje vietų irgi nėra. Tačiau pas mus yra viena laisva vieta pirmoje klasėje.

Ir dar iki tol, kol dama spėja pasakyti nors vieną žodį, stiuardesė tęsia:

  • Griežtai sakant, tai absoliučiai prieštarauja mūsų aviakompanijos taisyklėms – persodinti keleivius iš ekonominės klasės į pirmą. Tačiau atsižvelgdamas į situaciją, kapitonas mano, kad būtų pernelyg skandalinga versti žmogų būti šalia tokios nemalonios asmenybės, – ir, kreipdamasi į juodaodį keleivį, stiuardesė prideda:
  • Taigi, sere, jei pageidaujate, paimkite savo bagažą ir aš jus palydėsiu iki jūsų kėdės pirmojoje klasėje.

Sako, kad visi keleiviai, stebėję šią sceną, ėmė ploti atsistoję…

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × four =