Connect with us

Sveikata

Šampūnas iš maistinės sodos – jūsų plaukų augimo magija!

Plaukai tikrai auga kaip išprotėję!

Visi mes žinome daugelį maistinės sodos privalumų, kad mes galime naudoti ją ne tik maisto ruošimui ir tvarkymuisi, o ir daugelio ligų gydymui, dėka savo gydomųjų savybių. Tačiau kasdien mes sužinome kažką naujo apie šį nuostabų ingredientą.

Maistinė soda gali padėti pagerinti plaukų būklę ir kruopščiai juos išvalyti, geriau nei bet koks kondicionierius ar šampūnas, suteikdamas jiems sveiką blizgesį jau po kelių naudojimų. Jūs galite naudoti jį vietoj paprasto šampūno – jūs būsite nustebinti rezultatų.

Vietoj to, kad alintumėte plaukus kenksmingomis cheminėmis medžiagomis, jūs galite pasidaryti šį šampūną ir naudotis jo privalumais.

Sumaišykite maistinę sodą su vandeniu santykiu 1:3 nedideliame butelyje. Jūs galite reguliuoti dozavimą priklausomai nuo plaukų ilgio, pavyzdžiui, jei plaukų ilgis iki pečių, sumaišykite 2-3 valgomuosius šaukštus maistinės sodos ir 3 kartus daugiau vandens.

Užtepkite šampūną ant drėgnų ar sausų plaukų, pradėdamos nuo šaknų ir judėdamos link plaukų galiukų. Palikite 1-3 min ir nuplaukite. Naudokite šiltą vandenį, kad išskalautumėte plaukus.

Paskui praskalaukite plaukus obuolių actu. Sumaišykite obuolių actą ir vandenį santykiu 1:4, jei jums nepatinka kvapas, jūs galite įlašinti kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus. Paskui atloškite galvą ir užmerkite akis, kad išvengtumėte acto patekimo į akis. Užtepkite actą per visą plaukų ilgį ir tai viskas.

Po kelių procedūrų jūs pamatysite sveikus, blizgančius ir stiprius plaukus!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + eighteen =

Fresh articles

Facebook

Trending