Connect with us

Įdomybės

„Saugok savo vyrą, net jei jis tapo bambeklis senukas“ – laiškas į savo pačios ateitį

Aš nusprendžiau parašyti šį laišką savo pačios ateičiai ne todėl, kad noriu tokiu būdu apgauti sklerozę arba apsisaugoti nuo senatvės demencijos. Šiais atvejais šis laiškas vargu ar gali kuo nors padėti. Bet, gali būti, kad apsaugos nuo kai kurių klaidų…

Vaikystėje, jaunystėje, klausydamasi begalinių suaugusiųjų pamokymų, stebėdama, kaip pykstasi tėvai, kaip kvailai elgiasi seneliai, aš galvodavau: „Kai aš tapsiu suaugusia, aš niekada taip nesielgsiu su savo vaikais! Aš neatrodysiu taip kvailai! Aš jokiu būdu nepakartosiu visų šių klaidų!“ O po to, prabėgus metams, aš su siaubu pagaudavau save, kad kartais aš elgiuosi lygiai taip pat: rėkiu ant vaiko, kalbu banalybes, kaupiu nuoskaudas, užsispyrusi reikalauju dėmesio ir dėkingumo…O jeigu aš būčiau laiku prisiminusi, kaip gi tai siutindavo mane kažkada!

Taigi, brangioji, kai tu pasensi…

  • Niekada nieko nemokyk. Netgi jei tikrai žinai, kad esi teisi. Prisimink, kaip tai tave erzindavo savo laiku. Ir ar dažnai tu pasinaudodavai vyresniųjų patarimais…
  • Nesistenk padėti, jei tavęs to niekas neprašo. Neprimesk savo pagalbos ar nuomonės. Nesistenk apsaugoti artimųjų nuo visų pasaulio negandų. Tiesiog mylėk juos.
  • Nesiskųsk! Dėl sveikatos, dėl blogų kaimynų, dėl blogos valdžios, pensijų fondų! Nepavirsk irzlia bobule ant suolelio prie namų.
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + 2 =

Fresh articles

Facebook

Trending