Connect with us

Įdomybės

Šeima įsivaikino mergytę be rankų, ir šiandien ji jau moka viską daryti pati

Susipažinkite – tai Eimė. Žavinga, besišypsanti ir pilna gyvenimo džiaugsmo mergytė. Tokia pat, kaip ir jos bendraamžiai. Tokia pat, išskyrus vieną dalyką. Eimė atėjo į šį pasaulį be abiejų rankų.


Vos pamačiusi mergytę, biologinė mama kuo greičiau jos atsisakė. Mergytė nukeliavo į vaikų globos namus. Tokius vaikus, kaip Eimė retai įsivaikina. Visgi vaikas ypatingas – didelė atsakomybė visam gyvenimui.


Tačiau Eimei labai pasisekė. Ją įsivaikino šeima iš didmiesčio. Šiandien Eimė moka kuo puikiausiai apsieiti be rankų. Mergytė savarankiškai valgo ir net padeda mamai tvarkytis namuose.


Beje, Elmyrai ir Krisui tai ne pirmas vaikas iš vaikų prieglaudos. Jie turi savo sūnų ir dar vieną berniuką iš vaikų namų – Deivį. Deivis kaip niekas kitas supranta mažąją sesutę, juk jis pats neturi kojų ir rankų riešų. Tačiau dabar berniukas turi protezus ir netgi mokykloje su jais dalyvauja fizinio lavinimo pamokose.


Elmyra labia didžiuojasi savo vaikais ir dalinasi jų pasiekimais socialiniuose tinkluose. Nesunku pastebėti, kad visose fotografijose vaikų veiduose spindi šypsenos. Tai pasako daugiau už bet kokius žodžius.

 

Bonusas

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 7 =

Fresh articles

Facebook