Connect with us

Įdomybės

Šeimininkė laiko savo gigantišką sraigę „Mišeką“ geriausiu augintiniu pasaulyje

šuniukai-kačiukai – tai banalu, kaip ir žuvytės ar didelis voriukas stiklainyje. O štai gigantiška afrikietiška sraigė jau kažkas tokio! Magdalena Duši iš Krokuvos visa širdimi myli savo draugą Mišeką ir ir pareiškia, kad tai geriausias naminis gyvūnas iš visų. Ypač, kai kalba eina apie apsikabinimus!

Magdalenai sraigės patinka nuo vaikystės – jų biologijos kabinete gyveno panaši ir labai patiko mergaitei. Deja, dauguma žmonių neturi supratimo kaip rūpintis sraigėmis, kame įdomumas, ir ji buvo vieniša su savo hobiu. Kol prieš 6 metus nesutiko Mišeko – nelaimingą sraigę iš kvailumo visiškai užkankino zooparduotuvėje. Magdalena praleido bemiegę naktį, o ryte bėgte nulėkė į parduotuvę ir išpirko Mišeką. Ir nuo tada nesiskiria su juo.

Mišekas – idealus naminis gyvūnas. Sraigių nervų sistema paprasta, todėl jos tik vos vos reaguoja į švelnumą. Niekada neįsižeidžia, nedrasko tapetų, neprišlapina į batus, nesišeria, tylus. Mišekas ėda vaisius ir daržoves, neatsisako ir žuvų pašaro. Jis viską daro neskubėdamas ir jo stebėjimas yra meditacinio pobūdžio. Labiausiai Magdalena mėgsta sėdėti su Mišeku ant rankų ir galvoti sau – gerai pavyksta.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 − two =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]