Connect with us

Įdomybės

Šioje foto jūs galite matyti, koks gi gražus šis kurmis.

Didelė Australijos dalis yra ištisa dykuma. Tik šiame nuošaliame kontinente galima sutikti sterblinį kurmį, kuris turi dar ir antrą pavadinimą – karakatulas. Taip kurmį vadina aborigenai, gyvenantys kontinente. Įdomiausia, kad kurmį gyvenime mažai kas matė. Kurmiai ir šiaip slapukai, juk jie gyvena po žeme, o šis išvis atrodo neišlenda į paviršių. Jei jums pavyks pamatyti karakatulą gyvai, tai jūs laimės kūdikis.

Šioje foto jūs galite matyti, koks gi gražus šis kurmis. Skirtingai nuo mūsų kurmių, šis turi gražų aukso spalvos kailiuką.

Yra net speciali aborigenų organizacija, kuri užsiima šių žvėrelių apsauga. Kaip tik šios organizacijos nariai galėjo nufotografuoti šį žvėrelį. Žmonės atsitiktinai pamatė kurmį, netgi nei iškart suprato, kas jis.

Visi žavėjosi jo grožiu. Tik vyriausiam grupėje pavyko prisiminti, kas tai per žvėrelis, jam, tarp kitko, jau pasisekė jį sutikti, kai jis buvo vaikas. Kiti grupės nariai išvis pirmą kartą matė sterblinį kurmį.

Skirtingai nuo paprasto kurmio, karakatulas nestato gilių urvelių, o mėgsta gyventi grunte vos ne prie pat paviršiaus. Būna, kad per dešimt metų jį gali pamatyti vos penkis kartus.

Sterbliniam kurmiui vargu ar šis susitikimas buvo laimingas. Galbūt kurmis ir išvis nesuprato, kas vyksta, juk, kaip ir paprastas kurmis, karakatulas aklas. Vyrai nekankino gyvūno, padarė foto ir paleido kurmį į laisvę, kad jis ir toliau slėptųsi žemėje.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − one =