Connect with us

Įdomybės

Širdis, pasirengusi sušildyti ir paguosti absoliučiai visus

Šiandien mes jums papasakosim apie tikrą didvyrį! Susipažinkite, šis juodškis gyvena Lenkijos mieste Bydgošč. Jis vardu Radamenesas ir jis yra daktaras! Taip taip, būtent taip: Radamenesas gydo kitus gyvūnus savo rūpesčiu, meile ir teigiama energija. Jis pradėjo tai daryti, kai jį patį per stebuklą išgelbėjo nuo mirties.

Kaip pasakoja gydytojas veterinaras iš Bydgošč klinikos, Radamenesas pateko į ligoninę praėjusių metų rugsėjį. Jam buvo labai blogai: mažylis buvo vos dviejų mėnesių, jo skrandyje buvo stipri infekcija, dėl kurios slinko jo kailiuko plaukai, o pats jis labai kentėjo. Tikimybė, kad jis pasveiks, buvo labai maža.

Vargšas gyvūnėlis negalėjo miegoti, jis verkė iš skausmo. Kai kurie gydytojai sakė, kad šansų nebėra, bet buvo ir tokių, kurie nusprendė padaryti viską, kad gyvūnėlis išgyventų.

Radamenesą gydė keletą mėnesių. Nuolatinės injekcijos, lašelinės ir vaistai būtų nuvarginę ir patį tvirčiausią žmogų, o čia juk kačiukas! Bet kačiukas buvo kantrus, su dėkingumu žiūrėjo į žmones, lyg suprasdamas, kad šie nori jam padėti. Ir štai pagaliau gydytojams pavyko: vieną rytą jie įsitikino, kad Radamenesas galutinai pasveiko, ir dabar jis tik turi sustiprėti.

Atrodytų – laiminga pabaiga, galima baigti istoriją. Bet tai dar ne viskas! Kačiukas, dėkingas, kad jam išgelbėjo gyvybę, nusprendė dabar padėti gelbėti gyvybes kitiems klinikos pacientams gyvūnams. Jis pasiliko gyventi klinikoje, kad palaikytų kitus ligoniukus.

Taip taip, jūs teisingai supratote, jis dabar tapo visą parą dirbančia slaugytoja. Jis visą laiką leidžia su nelaimingais gyvūnais, ypač su tais, kurių laukia rimtos operacijos.

Juodškis juos aplaižo, murkia, guli kartu, ir visaip rūpinasi pacientais. Jis labai jautrus ir dėmesingas kitiems katinams bei šunims. Tik pažvelkite į šias jaudinančias nuotraukas. Nuostabu! Prikausto, tiesa?

Veterinarai laiko Radamenesą tikru klinikos talismanu. Tai labai geros dūšios katinas su didele širdimi. Unikalus atvejis! Pasidalinkite šiuo straipsniu su kitais, tegu ir jie žino!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × two =

Fresh articles

Facebook

Trending