Connect with us

Virtuvė

Skanus naminis plombyras

Kuo dar galima kovoti prieš karštį? Ledai yra vienas paklausiausių vasaros sezono produktų. Šalti ledai neilgam suteikia gaivumo pojūtį. Dabar parduotuvėse galima rasti įvairų rūšių, bet kokiam skoniui.

Tačiau problema tame, kad dabar prideda pernelyg daug įvairių chemikalų, dėl kurių plombyro skonis praktiškai dingsta. Naminį plombyrą pasigaminti bus nesunku. Yra labai geras receptas, kuriuo mes nusprendėme pasidalinti su jumis.

Ko mums reikia šio skanėsto paruošimui>

  1. Sutirštintas pienas – 300 mg
  2. riebi grietinėlė – 300 mg
  3. pieniškas šokoladas  – 90 g
  4. stiklinaitės – pageidautina vienkartinės
  5. pagaliukai

Dabar išsiaiškinsime su gaminimo procesu. Iš pradžių imkitės grietinėlės ir gerai ją suplakite. Kai ji padidės dvigubai, pilkite ten sutirštintą pieną ir toliau maišykite. Ištirpinkite šokoladą ir užpildykite juo stiklinėles taip, kad visos sienelės būtų jame. Toliau įdėkite jas į šaldiklį, kad pilnai sustingtų. Tam pakanka ir kelių minučių.

Sekantis mūsų žingsnis yra stiklinėlių užpylimas plombyru. Viduryje įdėkite pagaliukus ir leiskite joms sušalti. Idealus variantas bus, jei jūs paliksite plombyrą šaldiklyje per naktį. Jei jums jau norisi jo paragauti,tai palaukite vos 5 val ir galite drąsiai išsiimti šį skanėstą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + one =

Fresh articles

Facebook

Trending