Connect with us

Įdomybės

Štai kaip atrodo vaikas, gimęs nigeriečio ir rusės santuokoje

Dar ne taip seniai mes įtariai žvelgėme į mišrias santuokas. Santuokos turėjo būti sudaromos būtent tarp vienos ir tos pačios tautybės, religijos, socialinio statuso žmonių.

Atėjo nauji laikai ir viskas pasikeitė neatpažįstamai. Dabar visi gali tuoktis su tais, kuriuos myli, nesusimąstydami apie didelius skirtumus. Santuokos sudaromos net tarp tos pačios lyties asmenų, ką jau bekalbėti apie skirtingų tautybių santuokas.

Pas šią porą tokia pat neįprasta meilės istorija. Džeikobas iš Nigerijos, Natalija – iš Rusijos. Jie susitiko universitete, kai vaikinas atvyko įgyti išsilavinimo. Jie draugavo, bendravo kartais, kaip paprasčiausi universiteto pažįstami, bet labai greitai įsimylėjo vienas kitą.

Palaipsniui jų ryšys taip sutvirtėjo, kad buvo aišku – bus vestuvės! Todėl teko susipažinti su artimaisiais. Merginą nigerietė Džeikobo motina priėmė išskėstomis rankomis, o štai Natalijos šeimoje buvo sunkumų – jie žiūrėjo įtariai,sužinoję apie juodaodį žentą. Bet greitai jis sugebėjo užkariauti jų pasitikėjimą ir pagarbą.

Po vestuvių jaunųjų pora persikėlė gyventi į Nigeriją, kur Džeikobui daugiau perspektyvų, nei Natalijos tėvynėje. Dar po kurio laiko šeimoje gimė mažas berniukas Džago. Pagal nigeriečių tradicijas, jis tokio mažo amžiaus jau savarankiškas.

Jis perėmė visus gražius tėvų genus.

O dar po vestuvių paaiškėjo, kad Džeikobas yra Nigerijos genties vadų palikuonis, t. y. jis – pats tikriausias princas!

Pati Natalija veda tinklaraštį socialiniuose tinkluose, kur pasakoja apie savo gyvenimą Nigerijoje. Mergina laiminga su savo mylimuoju ir vaiku, nepaisant to, kad yra toli nuo savo tėvynės.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten + fifteen =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]