Connect with us

Įdomybės

Štai kaip jus mylės tas žmogus, arba 10 teisingos meilės simptomų

  1. Jo meilė besąlygiška.

Jūs neturite siekti jo meilės. Yra principinis skirtumas tarp santykių pradžios, kai taip svarbu padaryti įspūdį, sužavėti ir įtikinti savo jausmais, ir skausmingais santykiais, kuriuose vienas partnerių – šunelis, maldaujantis skanėsto.

TheQuestion

  1. Jis klausysis iš tiesų.

Ne viena ausimi, ne bandydamas tuoj pat įpiršti savo požiūrį. Sėsti, atidėjus į šalį visus reikalus, ir paklausyti kito. Iš tiesų tai ne visada paprasta, bet būtent taip elgiasi mylintis žmogus.

  1. Jis mylės jus, o ne išgalvotą statulą nuo pjedestalo.

Mes visi truputį akli. Daugumoje atvejų įsimylėjimas įvyksta dėl to, kad žmogus sugalvoja sau įsivaizduojamą idealą. Žmogus, kuris jus myli, norės įžvelgti pačią esmę, pamatyti jumyse gyvą, nuoširdų žmogų. Jis susitaikys su tuo, kokia jūs, ir mylės.

  1. Jums nebus problemų dėl asmeninės erdvės.
  2. Jis pradės kovoti dėl jūsų.
  3. Jis ieškos kompromisų.
  4. Jis pripažins savo neteisumą.

Nesugebėjimas pripažinti savo klaidų – silpnų ir nebrandžių žmonių bruožas. Mylintis žmogus – suaugęs žmogus. Jis gali pasakyti, kad buvo neteisus, ir tuo pačiu parodyti pasitikėjimą savo partneriu.

  1. Jis parodys jums jūsų klaidas.

Tai skamba nelabai maloniai, bet tikrai mylintys žmonės nebus abejingi kitų klaidoms. Ir jis pasakys jums apie tai, kaip tapti geresne, pasakys tiesą, net žinodamas, kad tai jus sutrikdys. Klausimas tame,  kaip priimti tokius patarimus. Bet tai jau žingsnis iš jūsų pusės.

  1. Jis privers jus pasijusti gražia.

Bruno Mars turi dainą „Just the Way You Are“. Su labai geru tekstu. Paklausykite! Žmogus, kuris jus myli, ir po 20 metų galės pasakyti komplimentą, nuo kurio jūsų akys suspindės!

  1. Su juo jūs suprasite žodį „saugumas“.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + two =

Fresh articles

Facebook