Connect with us

Sveikata

Štai kas nutinka su jūsų kūnu, kai kasdien valgote jogurtą

 1. Jame gausu svarbių maistinių medžiagų
  Jogurte yra dauguma maistinių medžiagų, būtinų sveikam žmogaus organizmo funkcionavimui. Jame yra daug kalcio, kuris naudingas, kad dantys būtų balti ir sveiki, o kaulai tvirti.

Jogurte taip pat gausu svarbių vitaminų, pavyzdžiui, B12, riboflavino. Jie labai svarbūs, nes jūsų kūną saugo nuo širdies ligų ir įgimtų ydų.

Kasdien suvalgę vieną puodelį jogurto, gausite daugiau fosforo, magnio ir kalio.

 1. Jame gausu baltymų
  Jogurtas, jei jį vartosite reguliariai, gali užtikrinti jūsų kasdienį baltymų poreikį. Baltymai yra svarbūs, nes palaiko metabolizmą ir užtikrina būtiną energiją arba kalorijas kasdienėms užduotims atlikti.

Yra įvairių rūšių jogurtų, tačiau graikinis pasižymi itin dideliu kiekiu baltymų, kurie padeda kontroliuoti svorį ir palaikyti sveiką apetitą.

 1. Gerina virškinimo sistemos sveikatą
  Kai kurių rūšių jogurtuose gausu bakterijų arba probiotikų. Gerai, jei tokios bakterijos viduje sunaikintos, tai jos sveikatai duos daug naudos. Daug tyrimų rodo, kad probiotikai gali apsaugoti net nuo diarėjos (viduriavimo).
 2. Sustiprina imuninę sistemą
  Kaip visi žinome, kai kurių rūšių jogurtuose yra probiotikų. Jei jums pabyks kasdien suvalgyti po jogurtą, jis sustiprins imunitetą ir sumažins galimybes susirgti. Žinoma, kad probiotikai mažina maisto kanalo ir pilvo uždegimą.
 3. Gerina širdies sveikatą
  Moksliniai tyrimai rodo, kad sočiųjų riebalų, esančių visuose pieno produktuose, vartojimas padidina gerojo cholesterolio lygį kūne. Tai naudinga ir širdžiai.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + sixteen =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]