Connect with us

Įdomybės

Štai kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o paskui paleidžia juos

Jūs sutinkate, kad kartais sunku paaiškinti, kodėl jūs kažkam kažką jaučiate? Kodėl su vienais žmonėmis kažkas „įsijungia“, kodėl jūs kartais pajaučiate tam tikrą ryšį su nepažįstamuoju? Toks jausmas, kad Dievas suveda mus su tam tikrais žmonėmis, todėl kad šiuo momentu jie reikalingi mūsų gyvenime. Tai žmonės, kurie išmokys mus svarbių pamokų apie gyvenimą ir mus pačius.

Ir yra priežastis, kodėl mis traukia prie tam tikrų žmonių. Atsisukdama atgal, aš suprantu, kad nėra nė vieno žmogaus, su kuriuo aš jaučiau ryšį, neišmokiusio manęs kažko, nesuvaidinusio svarbaus vaidmens mano gyvenime.

Ironija tame, kad daugelis tokių žmonių buvo laikini, todėl kad jų tikslas buvo parodyti man kitą kelią, o paskui išlaisvinti mane.

Kartais jūsų gyvenimo scena nustato, kokį žmonių tipą jūs traukiate, ir manau, kad tame ir yra tikėjimo, kad Dievas mums siunčia būtent tą, kuris reikalingas mums tuo metu, grožis. Jis pateikia jums atsakymus, kurių jūs ieškojote, per tuos žmones. Jis apšviečia jus, suvesdamas su žmonėmis, kurie atveria jumyse tai, kas geriausia.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 2 =

Fresh articles

Facebook

Trending