Connect with us

Įdomybės

Štai kodėl Dievas suveda jus su tam tikrais žmonėmis, o paskui paleidžia juos

Problema tame, kad mes imame pergyventi, kai tie žmonės išeina, todėl kas mes nemokame paleisti. Mes nesuprantame, kodėl iš mūsų paima tai, kas taip nuostabu, tą, kuris jus išgydė. Bet jeigu pagalvojus, likus jūsų gyvenime šių žmonių grožis išsisklaidys, o jų meilė mirs, tai ši istorija nebebus tokia įkvepianti, ir jie taps balastu, kurį mes turime nešti.

Norint paleisti, reikia tikėjimo. Tikėjimo tuo, kad geriau šią istoriją palikti tokią, kokia ji yra.  Tokią, kokia ji ir turi būti. Perrašius ją, viskas tik susigadins. Kad kažką pakeitus, happy endo nebus. Galbūt tie žmonės – angelai, pasiųsti jiems, kad suteiktų kažkokią pamoką, kad išgydytų jus, kad padarytų geresniu, o kai ateis laikas, jie išskris atgal. Jie turi būti dar kažkieno gyvenime.

Todėl kad aš žinau, kad kai mes sutinkame žmogų, kuris turi pasilikti su mumis visam laikui, mes iškart tai suprasime, mes pažinsime jį minioje, todėl kad galiausiai suprasime skirtumą tarp to, kas liečia mūsų ranką ir to, kas liečia mūsų sielą.

Tai jums tikrai patiks!

« 1 2
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − eleven =

Fresh articles

Facebook

Trending