Connect with us

Įdomybės

Štai kodėl įkišti nuskustas bulves į batus – puiki idėja. Šis patarimas pravers visiems

Bet kuri šeimininkė žino, kad bulvės tiesiog nepamainomos namų ūkyje. Juk egzistuoja nesuskaičiuojama daugybė receptų, pagal kuriuos galima paruošti skanias bulves ir pamaitinti tiek šeimą, tiek svečius.

Be to, ši žemės dovana prieinama praktiškai kiekvienam.  Bet mažai kas žino, kad bulves galima naudoti ne tik pagal tiesioginę maistinę paskirtį. Liaudies auksarankiai pradėjo dėti bulves sau į batus. Jūs paklausite – o kam? Tuoj jūs viską sužinosite.

Taigi, bulvės išgelbės jus sekančiu atveju. Juk būna taip, kad nusipirkę naują avalynę mes suprantame, kad truputį apsirikome su dydžiu.

Pakeisti porą galima toli gražu ne visais atvejais. O ką daryti, jei seniai nusipirkta pora truputį susitraukė?

Galima nutrinti kojas iki skausmo ir kraujo arba pabandyti liaudiškus metodus. Čia dažnai naudojamos vilnonės kojinės. Bet tokį pranešiojimo modelį vargu ar galima pavadinti idealiu.

Ir čia į pagalbą ateis pačios paprasčiausios bulvės. Visa esmė tame, kad bulvės turi puikių savybių, kurios padės ištempti jūsų avalynę.

Kaip tai veikia? Visa paslaptis drėgmėje, kuri ir įtakoja odos ištempimą. Reikia palikti bulves avalynėje per naktį. Per tą laiką bulvės pradžius, o drėgmė įsigers į odą ir padarys ją minkštesne.

Kaip pasinaudoti gudrybe? Tam būtina nulupti dvi tinkamo dydžio bulves. Toliau bulves reikia apsukti laikraščiu arba popieriniu rankšluosčiu. Čia persistengti neverta.

Susuktas bulves reikia įkišti į batus, kuriuos reikia ištempti. Palikti viską nakčiai. Štai jums ir slapta technlogija. Toks būdas padės padaryti jūsų avalynę dydžiu didesnę. Be to, bulvės puikiai šalina kvapus. Geriausiai šis metodas suveikia su odine avalyne. Nors modeliams iš audinio jis irgi tinka.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − 1 =

Trending