Connect with us

Life

Štai kodėl ištekėjusios moterys atrodo blogiau už netekėjusias: 2 paprasti atsakymai

Ar jums teko pastebėti, kad ištekėjusios moterys dažnai atrodo blogiau, nei jų netekėjusios draugės? Kame priežastis?

Kiekviena moteris turi pažįstamą moterį, kuri iki santuokos kėlė visų susižavėjimą. Charizmatiška ir ryški, tokia damutė lengvai galėjo atkreipti į save dėmesį. O štai ištekėjusi ji lyg išbluko.

Ir esmė net ne tame, kad jos interesų ratas susiaurėjo. Ji ir išoriškai pradeda prasčiau atrodyti. Nustoja kruopščiai savimi rūpintis.  Nenori gražiai rengtis. Kur gi priežastis? Kodėl ištekėjusios moterys atrodo blogiau, nei netekėjusios?

Yra vos 2 paprasti atsakymai į šį nelengvą klausimą. Daugelį jie nustebins. Tačiau nesutikti neįmanoma.

Pirmas atsakymas

Daugelis vyrų dalijasi, kad iki santuokos jų moteris labiau rūpinosi savimi. Skirdavo daugiau dėmesio tam, kaip ji atrodo. Taip veikia gana keistas moterų mąstymas, kad pritraukti tinkamą vyrą labai nelengva užduotis. O štai jei jau pritraukei, tai niekur nesidės, jei vedė.

Ši moteriška nuomonė gana kvailoka. Juk laikyti žmogų daiktu, kuris niekur nedings galų gale negražu. O tikint, kad būtent jūsų išvaizda, o ne jūs pati priviliojote konkretų vyrą, keista manyti,kad po santuokos jūsų išvaizda jam daugiau neįdomi.

Antras atsakymas

Liūdna tiesa tokia, kad auklėdami mergaites, mes idealizuojame santuoką. Visos pasakos baigiasi laimingomis vestuvėmis, lyg po to visi sunkumai baigtųsi. Būtent todėl moterys dažnai siekia ištekėti. Tiesiog dėl statuso.

O kai susiduria su santuokos realybe, nuvilia. Juk dažnai būtent ant moterų užgriūva visa buitis, vaikų auklėjimas, o dar ir darbas. Po to ugnis akyse užgestų pas bet ką. Moterys nusivilia ir daugiau nebeturi jėgų būti gražios. Juk kiekvienai moteriai gyvenimas po santuokos ženkliai pasunkėja. Pagal statistiką, susituokusios moterys gyvena trumpiau, nei nesusituokusios. O ir serga dažniau. O štai vyrams viskas atvirkščiai.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =

Fresh articles

Facebook