Connect with us

Life

Štai tokį atkirtį turi duoti tikra moteris netašytiems vyrams!

Įsiutusios moters atsakymas vyriškiui internete. Bravo Įsiutusios moters atsakymas vyriškiui internete. Bravo Kokia ji šaunuolė! Štai taip turi atsakyti netašytiems stuobriams tikra…

Kokia ji šaunuolė! Štai taip turi atsakyti netašytiems stuobriams tikra moteris!

Interneto platybėse beklaidžiodama aptikau vieno vaikinuko klausimą, atseit „ko, jums boboms, be pinigų ir sekso dar reikia šitam gyvenime?“.

Įsiutau, nors jūs tapkėm mane užmėtykit, bet atsakysiu sąžiningai, ko man dar reikia šiam gyvenime.

„Berniukėli, aš noriu stabilumo. Aš noriu pasitikėti tavimi ir ateinančia diena šalia tavęs.

Aš nenoriu vien tik žinoti, kad tu mane myli, aš noriu tai matyti tavo poelgiuose, tavo ateities planuose, kur aš nebūčiau antroje vietoje, …!

Aš noriu žinoti, kad jei susirgsiu – tu nesielgsi kaip psichas ir nemojuosi rankomis, o man padėsi. Aš noriu žinoti, kad ramia sąžine galiu tave išleisti į bet kokį planetos kampelį ir nepergyventi, kad ten taip pat yra moterų.

Aš laukiu iš tavęs konkretumo, nereikia sukti man galvos, aš nelauksiu, kol tu „prinoksi“, išgyvensi savo trečią krizę, išmokėsi paskolą, ar kokie ten dar tavo atsikalbinėjimai gali būti, kad nereiktų eiti į pačią baisiausią vietą pasaulyje – santuokų rūmus. Aš nenoriu aiškinti vaikams, kad mūsų tėtis neryžtingas ir visko bijo, kad jam vėl depresija, kurią reikia gydyti, vengiant šeimos, ir užgerti ją reikia alučiu garaže su tokiais pat depresuojančiais draugeliais.

Aš nenoriu, atsisukusi atgal, suvokti, kad savo laiką iššvaisčiau veltui. Man nereikalingas tavo draugų pripažinimas, tavo mamos meilė, tavo šuns pripažinimas. Man tavyje trūksta vyro, ir čia visai ne apie seksą ir viskuo aprūpinimą. Jei tu bailys ir negali prisiimti atsakomybės, tegu pas tave nors ir 25 cm ilgio, ar nesvietiški turtai – aš į tavo pusę net nepasižiūrėsiu. Man reikalingas tikras vyras, o ne piniginė su centimetrais.

Aš baigiau, jau galite mėtyti pomidorus!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 13 =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending