Connect with us

Įdomybės

Stilingos šukuosenos tiesiai iš Paryžiaus: prigludę sušukavimai ir plaukai prie smilkinių

Prigludę sušukavimai su sklastymu per vidurį jau tapo labiausiai aptarinėjamomis šukuosenomis. Daugumai moterų pasirodyti viešumoje taip atrodant – baisus košmaras. Bet tai visiškai nereiškia, kad norint sukurti tokį efektą reikia neplauti galvos keletą dienų. Atvirkščiai, tik švarūs plaukai kombinacijoje su specialiomis formavimo priemonėmis atrodys madingai ir patraukliai. Taigi, laikas apsirūpinti šukomis su trumpais dantukais ir žele arba vašku.

Netvarkingumo temos tęsiniu tapo ir sušukavimai su sruogomis, lyg prilipusiomis prie kaktos ir smilkinių.  Efektas toks, lyg moteris pateko į smarkų lietų arba į ją pūtė smarkus vėjas.  Ypač gerai toks sušukavimas atrodys plaukams iki pečių su nelygiu kirpimu.

Dar vienas trendas, kuris įgavo apsukas šį pavasarį – į galą sušukuoti plaukai. Norint atrodyti ypač madingai reikia naudoti specialų gelį šlapio efekto sukūrimui. Bet kasdieniam gyvenimui tiks ir gyvesnis variantas. Be to, ši šukuosena atrodo labai moteriškai su suknelėmis gilia iškirpte ir vyriško kirpimo švarkais.

Jei sulaižyti plaukai tau visiškai ne prie širdies, tai siūlome tavo dėmesiui sušukavimus su segtukais. Kuo daugiau plaukų aksesuarų, tuo madingiau. Susek plaukus ties smilkiniais, kad atvertum veidą. Atrodo gražiai.

Kalbant apie plaukų ilgį, bus madingas kare virš pečių su tiesiu kirpimu ir kirpčiais. Aiškių taisyklių nėra, viskas priklauso nuo tavo prioritetų. Bet įdomiausia tai, kad pati madingiausia plaukų spalva rudens-žiemos sezonu bus ruda. Ugninė ar prislopinta – rinktis tau.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − two =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending