Connect with us

Įdomybės

Sumanus tėtis lengvai susitvarkė su isterikuojančiomis dukrytėmis

Ar žinojote, kad vaiko verksmas žmogaus ausiai yra labiausia erzinantis garsas, o kiti gyvūnai į jį ypatingo dėmesio nekreipia?

Visa tai – evoliucija: mažylis turi taip rėkti, kad suaugusiems neliktų šansų jo neišgirsti ir jam nepadėti. Šiandieninės civilizacijos amžiuje tas trukdo, bet štai jums pavyzdys, kaip sumanus tėtis susitvarkė su savo mažųjų dukryčių isterija be priežasties.

3 metukų Džordžija ir 5 metų Ženevjeva labai susijaudino, kai jų mama nuėjo į parduotuvę. Tiksliau, nusiminė vyresnioji ir atėjo tėvui skųstis, o mažoji ėmė verkti tiesiog dėl kompanijos.  Tiesiog kvaila situacija, pažįstama visiems tėvams – būtų bent priežastis, kurią lengva pašalinti, o dabar ką daryti? Gerai dar, kad nebuvo žiūrovų, niekas smerkdamas galva nelingavo.

Bet tėtis buvo ne iš kelmo spirtas, arba jam ne pirmą kartą teko gesinti tokias audras. Jis dukroms pasiūlė pažaistį žaidimą ,,kas verks kvailiau už kitus“. Ir pats ėmė žaisti, stengdamasis įtraukti dukteris. Dabar, kai verksmas prarado savo prasmę ir jėgą,  mergaitėms noras verkti praėjo. Juk jei netyčia laimėsi ir atrodysi kvailai?

Tai jums tikrai patiks!

1 Comment

1 Comment

  1. gintas

    August 11, 2019 at 12:04 am

    o kodel tetis pats nejo i parduotuve? o dujkros tiesiog islepintos ir nezino, kaiop issidirbineti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 6 =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending