Connect with us

Įdomybės

Šuo gyveno po lova ir apaugo taip, kad nebuvo aišku, kur jo galva, o kur uodega

Šunų gyvenime nutinka pasakų. Šunelio Liūtaširdžio pavyzdys tai įrodo.

Reikalas tame, kad pudelis du metus gyveno po lova. Ir labai apaugo gaurais. Tai buvo ne šuo, o gaurų kamuolys ant plonų kojyčių.

Laimė, šalia jo atsirado nelaimingų gyvūnėlių gynėjai. Ir neaiškus pabaisiukas tapo nematytu gražuoliu. Kaip pasakoje apie vargšę, o paskui laimingą Pelenę.

Dar pavasarį jiems atnešė kažką. Tik vėliau paaiškėjo, kad tai buvo šuo.

Specialistų teigimu, šunį atnešė ne kas kitas, o pats jo savininkas. Amerikos gyvūnų apsaugos tarnyba šį atvejį pavadino šokiruojančiu.

Jie išsiaiškino, kad pudeliui 7 metai. Du pastaruosius metus šuo gyveno po lova. Niekas juo nesirūpino. Todėl jis taip apaugo gaurais, kad nebegalėjo normaliai valgyti ir judėti. Ir iš pradžių negalima buvo suprasti, kur kokia kūno dalis yra.

Robin Star, RSPCA vadovė sakė, kad kai gyvūną atvežė, ji nesuprato, kur jo galva, kur uodega. Taip jis buvo apaugęs.

Naujoku rimtai užsiėmė. Reikėjo patikrinti, ar šuo sveikas. Pirmiausia reikėjo paimti kraujo. Per gaurus to tiesiog neįmanoma buvo padaryti.

Reikėjo pudeliukui ir dantukus išvalyti, ir nagučius nukirpti, ir dar kitokių procedūrų atlikti.

Nukirpus purviną kailį, šuo visiškai pasikeitė. Jis buvo mielas. O kai ataugo naujas kailis, tada Liūtaširdis atrodė labai gražiai.

Be to, jis buvo ne agresyvus, o labai draugiškas.

Praėjo trys mėnesiai reabilitacijos. Šunelis turi naujus šeimininkus. Jie jam ir kitą vardą davė. Dabar jis Kodis. Naujoje šeimoje pudelį labai myli.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 4 =

Fresh articles

Facebook