Connect with us

Įdomybės

Surogatinė motina pagimdė dvynukus, tačiau biologiniai tėvai atsisakė vaikų

Maksimas ir Olga labai ilgai rinkosi PAB kiniką, paskui surogatinę mamą, o vėliau pasirinko mūsų gimdymo namus. Į gimdymo namus surogatinę mamą paguldė ankščiau – buvo suplanuotas Cezario pjūvis, kadangi mažylių padėtis – o jų buvo net du – buvo neteisinga.

Prieš Cezario pjūvį surogatinė mama labai jaudinosi – ne dėl savęs, bet dėl mažylių. Operacija pavyko sėkmingai, gimė dvi sveikos mergytės. Tačiau kažkodėl nepavyko prisiskambinti biologiniams tėvams – nei iš ryto, nei po operacijos.

Į gimdymo namus Maksimas atėjo tik kitą dieną – ir iškarto nužygiavo į vyriausio gydytojo kabinetą. Jie apie kažką ilgai kalbėjo ir naujai iškeptas tėvas išvažiavo, net nepasiteiravęs apie vaikų sveikatą – kas labai mus nustebino. Paprastai surogatiniai tėvai dalyvauja gimdyme, laiko savo mažylius ant rankų – o čia nesuprantama…

Bet kuomet išėjo vedėja ir pasakė, kad dvynius reikia perkelti į „atsisakiusių“ vaikų palatą – viskas tapo aišku. Pasirodo, kad biologiniai tėvai persigalvojo pasiimti savo vaikų – jie susipyko ir padavė prašymus skyryboms. Ir dabar vaikai nereikalingi nei mamai, nei tėčiui.

Tiesą sakant, kol nepasirašyti tam tikri dokumentai, jie nėra šių mažylių tėvai.

Bet tai turėjo padaryti surogatinė mama. Ji išklausė, atsistojo ir tylėdama išėjo iš kabineto.

Daugiau nei dvi valandas moteris tylėdama sėdėjo palatoje, po to atsistojo ir nuėjo į vaikų palatą. Pas savo vaikučius.

Išrašėme mažyles, kaip ir derėjo, po penkių dienų. Mama ir mergaites pasiėmė tėtis. Tėvų visiškai netrikdė tas faktas, kad jų vaikų genetinis kodas yra svetimas. 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 − four =

Fresh articles

Facebook

Trending