Connect with us

Life

Svirduliuodamas alabajus įslinko į ofisą ir užmigo ant grindų

Valkataujantys šunys dažniausiai stengiasi apeiti žmogų iš toli. Žino, kad iš dvikojo galima tikėtis tik blogo. Bet alabajų veislės kalė vardu Tina anksčiau buvo naminė. Kaip ji atsidūrė gatvėje – nežinia. Galbūt ji pasimetė, galbūt ją išvarė iš namų.  Neneigiama, kad ji ir pati pabėgo iš namų. Tai liko neišaiškinta.

Tina buvo labai alkana. Jėgos ją apleido. Vaikščiodamas po miestą, alabajus kaži kaip „užėjo į svečius“į vieną iš ofisų. Jo darbuotojai pasigailėjo šuns ir neišvijo. Priešingai, jį pašėrė. Čia jis pasijuto beveik kaip namie.

Tačiau po kelių valandų atėjo vakaras. Visiems darbuotojams reikėjo eiti namo. Gyvūno nebuvo galima palikti ofise. Todėl viena iš moterų, dirbančių ten, nusprendė nuvežti šunį pas veterinarą.

Valija ( toks moters vardas) atkreipė dėmesį, kad šuo be baimės įsėdo į mašiną. Lyg anksčiau jis būtų dažnai važinėjęs mašina. Jau klinikoje, laukiant eilėje pas gydytoją, Tina padėjo savo snukį ant Valijos kelių. Tai labai sujaudino Valiją. Nelaimingas gyvūnas prašė meilės ir švelnumo.

Po tyrimo ji nusprendė pasilikti šunį sau. Moteris padėjo Tinai pasveikti. Bet Valijai buvo sunku prižiūrėti tokį didelį šunį kaip alabajus. Facebooke Tina patalpino skelbimą, kad ieško Tinai šeimininko, kuris moka elgtis su tokiais šunimis. Po poros dienų alabajus turėjo naują šeimininkę.

Dabar Tinai jau 12 metų. Ji ramiai gyvena su mylinčia šeimininke, kuri rūpinasi ja.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 12 =

Fresh articles

Facebook

Trending