Connect with us

Life

Trimetis broliukas padarė sesutei kūrybingą kirpimą. Dabar mama nori sau tokio pat

Šie tėvai dabar tikrai žino, ko vertos 5 minutės tylos, jei namie maži vaikai. Briana ir Maiklas Neilorai iš Kvin-Kriko miesto Arizonos valstijoje  (JAV) publikavo savo istoriją ir nustebino internetą.

Brianai 35 m, Maiklui 30, pora turi 2 vaikus – Koltą (3 m) ir Kimber (2 m ).

Kartą tėvai ramiai valgė, kol suprato, kad namie pernelyg tylu. Jie pradėjo ieškoti vaikų ir rado spintoje. Gudri porelė nusičiupo žirkles ir nusprendė pažaisti kirpėją.

Koltas nukirpo plaukus sesei, kuri džiaugėsi žaidimu.

Tėvai iš pradžių buvo šokiruoti, bet vaikų nebarė. Mama, pamačiusi dukters kirpimą, iš pradžių nusiminė, bet paskui prajuko. Juk tai tik plaukai. Net rūstus tėvas negalėjo sulaikyti šypsenos.

Be Kimber plaukų, kūrybiškesnėmis tapo ir pora mamos suknelių, vieną jų teko išmesti. Berniukui paaiškino, kad su žirklėmis negalima žaisti ir privertė savarankiškai sutvarkyti žaidimo rezultatus.

Reikėjo gelbėti mažylės šukuoseną. Porai pasisekė, kad jų kaimynė Džen Bulok dirbo kirpėja. Mamytė iškart jai parašė ir paprašė pagalbos.

Kaimynė nesiėmė labai taisyti vyresnio brolio kūrybos ir padarė mažylei stilingą kirpimą.

Dabar mama irgi nori tokio stilingo kirpimo.

Nuostabūs mažyliai!

O dar Briana pamąsto, kad Koltas turi kirpėjo duomenis, juk jis jau rodė susidomėjimą žirklėmis ir mašinėle, kai ji juos pasiėmė, kad apkirptų vyrą. Berniukas kas kartą prašo pabandyti pačiam. Kas žino, gal kada Kimber didžiuosis, kad tapo pirmuoju jo modeliu?

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + thirteen =

Fresh articles

Facebook

Trending