Connect with us

Įdomybės

TU — TAI NE TAVO PRAEITIS

ŽINOK: kiekvieną akimirką visata susikuria iš naujo…Nebijok minties apie tai, kad kiekvienu momentu tu viską pradedi iš naujo, nes šioje mintyje – didi laisvė.

Žinok, kad Visata sukurta ne prieš milijardus metų…Ji kuriasi dabar. Tai suvokti – reiškia suvokti, kad tu gyveni begalybėje. Tu nesi apribojamas to, kas buvo iki tavęs. Kiekvieną sekundę tu sukuri Visatą iš naujo.

SUVOK, kad ne tavo praeitis apsprendžia, koks tu esi dabar – tai apsprendi tu pats…Tai, kiek tavo dabartis atspindi ir pratęsia praeitį, sąlygoja tik tavo paties įsivaizdavimas, pagal kurį praeitis diktuoja tau, kokiu būti ateityje.

Į šiuos spąstus patenka visi: tikėdami praeities galia, žmonės prisiriša prie jos, vėl ir vėl išgyvendami kažkada patirtą skausmą. Kol praeityje išgyventas skausmas kurs ateities baimę, tau bus lemta vaikščioti skausmo ratu.

Norint sutraukyti šį užburtą ratą, reikia iš skausmo atimti jam atiduotą jėgą…Tam reikia leisti sau pajausti tą skausmą pilna jėga. Tegu jis grąžina tau visą tavo jėgą, kurią kažkada tu atidavei jam, tokiu būdu tu tapsi stipresnis.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × one =

Fresh articles

Facebook

Trending