Connect with us

Įdomybės

Turkijoje rasta Biblija, kuriai daugiau nei 1500 metų! Vatikanas, sužinojęs apie radinio turinį,labai sunerimo…

Seniausia Biblija surasta Turkijoje, tiesiogine to žodžio prasme apverčia visus pagrindinius Krikščionybės postulatus.

Šiai šventai knygai daugiau nei 1500 metų ir ji paslaptingu būdu buvo rasta Ankaros Teisingumo rūmuose. Šios knygos lapai pagaminti iš ploniausios odos, o raidės surašytos auksu.

Ne mažiau unikalus yra ir tekstas – visa knyga parašyta asirų kalba (tai senovinis aramėjų kabos dialektas). Bet svarbiausia, kad šioje knygoje yra Varnavos, vieno iš Kristaus mokinių,keliavusio su apaštalu Povilu, Evangelija.

Tyrimo rezultatai parodė, kad knygai 1500-2000 metų. Tai reiškia, kad knyga galėjo būti parašyta Jėzaus Kristaus laikais. Šiuo metu senovinė Biblija saugoma Ankaros etnografiniame muziejuje.

Nežiūrint į paslaptingą kilmę, šis Biblijos variantas iššaukė tikrą audrą Vatikane, nes joje tiesiai šviesiai paneigiama tai, ko moko bažnyčia. Varnavos versijoje yra mažiausiai penki neatitikimai su Biblijos, priimtos Nikės bažnyčioje, tekstui. Šioje Biblijoje teigiama, kad Jėzus nebuvo Dievo sūnus, bet buvo Pranašas. O štai Povilas išvis parodomas, kaip apsišaukėlis. Be to, tekste teigiama, kad Jėzus nužengė į dangų gyvas ir nebuvo nukryžiuotas. O jo vietą ant kryžiaus užėmė Judas Iskariotas.

Stebėtina, bet Vatikanas iš tiesų pripažįsta tą faktą, kad 325 metais už Evangelijas buvo balsuota ir kai kurios iš jų nepraėjo cenzūros. Galimas atvejis, kad tarp „nepatvirtintų“ atsidūrė ir Varnavos Evangelija, kurios tekstas buvo rastas Turkijoje.

Šios Biblijos tikrumo patvirtinimu tarnauja ir jos kaina – apytiksliais duomenimis ji kainuoja ne mažiau, kaip 28 milijonus dolerių. Sutikite, kažin ar būtų mokami tokie pinigai už ne originalą.

Tai jums tikrai patiks!

1 Comment

1 Comment

  1. anona

    May 6, 2018 at 2:35 am

    Kadangi tingiu pati rašyt, tai pacituosiu labiau išsilavinusio už mane žmogaus komentarą apie šį nusišnekėjimą:,,Keista kad tokios is rusisko saito prastai verstos nesamones plinta kaip tiesa Kokia dar Varnava Juk tai Barnabas! Ir kokia dar Nikes baznycia Ir jei tai seniausia evangelija, kodel jai tik “daugiau nei 1500 metu”? Stai keturioms Naujojo Testamento evangelijoms – kone 2000 metu, bet tai kazkodel niekam ne egzotika. Pilna prirasyta pirmuju krikscioniu laisku, bet niekam neidomu. Kazkodel egzotika daug veliau atsiradusios gnostiku evangelijos (visas ju nuo Jezaus skiria bent simtas metu ir daugiau). Vatikanas apie jas zino nuo seno, kokios cia dar Vatikano baimes Apie gnostiku evangelijas rase jau trecioji apastalu mokiniu karta. Ir rase stai ka: zinome kas ir kada parase keturias evangelijas, o is kur veliau atsirado pseudo-evangeliju kruva, nezinome, musu mokytojai Jezaus draugai apastalai apie jas nieko nepasakojo, o ka jie pasakojo ir yra tiesa.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × one =

Fresh articles

Facebook

Trending