Connect with us

Sveikata

Užvirink bananus su cinamonu ir išgerk prieš miegą

Atkreipiame dėmesį: šis gėrimas turi specifinį skonį. Daugeliui gali nepatikti! Bet pagal savo poveiki – natūralus vaistas ir labai stiprus. Akimirksniu atstatys organizmą ir pastatys ant kojų peršalimo metu! Šis bananų kokteilis greitai paruošiamas.

Pagrindinis maistinis komponentas – bananas, kuriame gausu kalio, magnio ir fosforo. Kalis naudingas visiems raumenims, tame tarpe ir širdies raumenims. Fosforas padės organizmui greičiau suvirškinti angliavandenius.

Cinamonas padės išvengti Alzheimerio ir Parkinsono ligų, išsėtinės sklerozės, meningito. Svarbus momentas: gėrimui reikia pasirinkti natūralų cinamoną, būtent lazdelėmis, bet ne milteliais!

Šis nuostabus prieskonis padeda kovoti su nevaisingumu, nes jis subalansuoja vyriškų ir moteriškų hormonų skaičių moters organizme. Be viso to, cinamonas ženkliai sumažins kraujyje cukraus kiekį ir cholesterolį!

Šio stebuklingo gėrimo vartojimo efektas pastebimas jau po 3 dienų. Gėrimo paruošimui tinka ir pernokusieji bananai!

Bananai su cinamonu.

SUDĖTIS:

  • 1 l vandens;
  • 2 supjaustyti bananai;
  • 2 cinamono lazdelės.

PARUOŠIMAS:

  1. Išvirinkite vandenį su cinamonu. Sudėkite bananus į šiltą vandenį ir vandenį užvirinkite.
  2. Atvėsinkite ir kokteilį išgerkite, vieną stiklinę arba 200 ml, valandą prieš miegą.

Geras virškinimas, puikus miegas, atminties gerėjimas, hemoglobino didėjimas – tai tik maža dalelė teigiamų efektų, vartojant bananų gėrimą. Puikiai nuramina nervų sistemą, būtinai išbandyk!

Nėra jokių abejonių, kad bananai labai naudingi organizmui. Vartokite šį gydomąjį gėrimą artimiausią savaitę, tai yra tikras išsigelbėjimas rudens ir žiemos sezono metu, kada organizmas yra nusilpęs.

Linkime Jums stiprios sveikatos!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + two =

Fresh articles

Facebook