Connect with us

Life

Vaikinas buvo nepatenkintas savo merginos išvaizda. Tuomet ji metė jį ir rimtai užsiėmė savo kūnu

Kai merginai kyla problemų su antsvoriu, tai tampa akivaizdu ir jos vaikinui. Jei jis myli ją tokią, kokia ji yra, jis nebaksnos pirštu į tą problemą, o pabandys mylėti ją net apkūnią. Ne visiems duotas šis sugebėjimas, todėl daugelis padaro klaidą pokalbyje apie svorį.

Kažkaip Heili vaikinas pasakė, kad ji stora. Net jei pasakyta buvo ne kritišku tonu ir be sarkazmo šešėlio, tai Heili tai skambėjo tiesiog siaubingai. Mergina sutriko. Ji nesitikėjo to išgirsti iš savo vaikino. Heili ir pati pastebėjo savo nereikalingus kilogramus, bet stimulo lieknėti ji neturėjo.

Galiausiai tą dieną po savo vaikino žodžių Heili pasiryžo! Ji metė jį, paskui ėmėsi savo kūno ir sveikatos. Šis išsiskyrimas ir jos vaikino žodžiai padarė merginai didelį įspūdį. Dabar ji įgavo energijos, motyvacijos ir pradėjo kruopštų darbą su savimi.

Pirmiausia Heili atsisakė alkoholio! Sekantis jos žingsnis buvo žalingo maisto atsisakymas. Ir po to ji pradėjo užsiėmimus treniruoklių salėje. Mergina kėlė sau naujus tikslus, siekdama jų vienas po kito. Kiekvieną mėnesį ji rodė naujus rezultatus!

Galiausiai po kelių mėnesių prieš veidrodį stovėjo visai kita moteris!

Taip, būtent išsiskyrimas su vaikinu atliko svarbų vaidmenį šiame Heili pasikeitime! Dabar ji turėjo stimulą tapti geresne ir įrodyti jam, kad jis klydo.

Pati Heili prisipažįsta, kad pradėti keistis ir daryti save geresne savo versija reikia jau dabar ir palaipsniui. Ji rekomenduoja išsikelti mažą tikslą ir siekti jo per tam tikrą laiką.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 17 =

Fresh articles

Facebook