Connect with us

Įdomybės

Tikras gerumas – reta savybė. Ši istorija nutiko Čilėje

Ši istorija nutiko Čilėje. Vieno maršrutinio autobuso vairuotojas parašė istoriją apie šunelį.

Kartą į saloną įlipo šuo, vairuotojas manė, kad jis lydi šeimininką ir neatkreipė į jį dėmesio.

Tik paskutinėje stotelėje vairuotojas pamatė, kad šuo salone vienas…

Jis buvo benamis, alkanas ir sušalęs. Vairuotojas priėjo arčiau ir padarė jausmingą nuotrauką, kaip šuo tylutėliai sėdi prie lango ir žvelgia į pasaulį per stiklą…

Šuniukas buvo mielas ir ramus, leidosi paglostomas.

Darbo diena buvo baigta, bet vairuotojas neišvijo šuns. Jis truputį palaukė, kol šuniukas pailsės ir sušils, paskui nuvežė jį į stotelę, kur šuniukas įlipo į autobusą.

Pamatę foto žmonės ėmė rašyti vairuotojui bjaurastis, kad jis pasodino šunį ant sėdynės, neišvijo jo. Bet vairuotojas jiems atsakė:

Aš nesutinku su nuomone žmonių, kurie mano, kad šuo išpurvino sėdynę. Iš tiesų mano autobusas pakankamai purvinas būtent žmonių dėka.

Šis šuo elgėsi geriau už daugelį žmonių viešajame transporte: nemėtė popierėlių, nesupjaustė sėdynės, nepriklijavo kramtomos gumos ar lipduko, nieko nenupiešė, nespjaudė ant grindų, nesipyko, nesikeikė…

Tikras gerumas – reta savybė.  Daugelis kalba apie savo gerus darbus, bet realybėje nieko nedaro. Visi gaili benamių gyvūnų, bet kasdien praeina pro šalį.

Sietlo gyventojai, pavyzdžiui, jau priprato prie neįprasto keleivio, Eklipsės.

Šis šuo pastoviai vienas važinėja autobusu. Eklipsė savarankiškai įlipa į autobusą, užsiima laisvą sėdynę ir ramiai vyksta kur jam reikia. Ten jis pasitinka šeimininką ir eina pasivaikščioti. Keleiviai pažymėjo,  kad šuo visada elgdavosi kaip mandagus žmogus ir taip pakeldavo aplinkiniams nuotaiką.

Stebėtina,kad šie žmonės lojaliai elgiasi su gyvūnu transporte.

Kartais valanda transporte gali išgelbėti šąlantį gyvūną. O mūsų platumose gali išvyti net vaiką, jei jam nepakaks lėšų apmokėti kelionę…

Prašome, pasidalinkite šio benamio mėgėjo važinėtis autobusu istorija, galbūt ji išgelbės gyvybę tokiam pat vargšui.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + 13 =

Fresh articles

Facebook