Connect with us

Sveikata

Veido odos jauninimas ir stangrinimas namuose

Programa susideda iš 5 procedūrų ir numatyta 5 dienoms kartą per mėnesį.

Pirma diena: valymas.

Tam, kad išvalytum odą, paruošk kaukę iš pieno ir avižų pudros. Paimk pusę stiklinės avižų pudros (sumalk avižinius dribsnius kavamalėje) ir stiklinę šilto pieno. Palaipsniui skiesk pudrą vandeniu tol, kol ji taps tirštos grietinės konsistencijos.

Užtepk kaukę ant veido pusei valandos, nuplauk virintu vandeniu.

Antra diena: šveitimas.

Paruošk mišinį iš cukraus ir pieno. Paimk pusę stiklinės cukraus ir stiklinę šilto pieno. Atsargiai atskiesk cukrų pienu iki tokios būsenos, kad gautųsi vienalytė košelė – taip, kad tu galėtum paimti šį mišinį į ranką. Užtepk kaukę ant veido ir atsargiai pirštų galiukais sukamaisiais judesiais daryk lengvą veido masažą. Kaitaliok pirštus per masažines linijas. Daryk masažą 5-7 minutes. Paskui palik kaukę dar 10 minučių ant veido. Viską nuplauk virintu vandeniu.

Trečia diena: balinimas.

Paimk stiklinę pieno, 5-7 braškes ir šaukštą migdolų aliejaus. Dėk braškes į pieną ir pastatyk ant silpniausios ugnies, leisk pienui užvirti ir išjunk po minutės. Išimk braškes iš pieno, sutrink jas šakute – taip, kad gautųsi košelė, ir pilk į tyrę migdolų aliejų, gerai viską išmaišyk.

Gautą kaukę užtepk ant veido ir palik pusei valandos, paskui nuplauk virintu vandeniu.

Ketvirta diena: drėkinimas.

Kaukė gaminama iš pieno ir šviežio agurko. Sutarkuok 1-2 agurkus (priklauso nuo dydžio). Paimk agurkų mišinį, atskyrusi jį nuo agurkų sulčių taip, kad jis būtų pakankamai sausas. Pilk 4 valgomuosius šaukštus karšto pieno ir gerai viską permaišyk.

Gautą mišinį tepk ant veido ir palik 20 min, paskui nuplauk virintu vandeniu.

Penkta diena. Liftingas

Reikia padaryti kaukę iš pieno, medaus ir kiaušinio. Paimk valgomąjį šaukštą pieno ir valgomąjį šaukštą medaus,sumaišyk pieną su medumi, įmušk kiaušinį ir gerai suplak gautą mišinį.

Užtepk jį ant veido ir leisk išdžiūti. Po to nuplauk viską virintu vandeniu.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − twelve =

Fresh articles

Facebook

UAB Euronetz
A.k.: 302730296
Adresas: Sauletekio AI. 15, LT-10221, Vilnius
mail@zibainis.lt

Trending