Connect with us

Life

Vestuvių nebus! Nuotaka atšaukė vestuves dėl per daug „skūpių“ svečių

Kanadietė Sjuzen nusprendė atšaukti vestuves dėl labai neįprastos priežasties. Mergina ruošėsi organizuoti vestuves įžymiosios Kim Kardašjan stiliumi, tačiau tokia šventė būtų jai kainavusi 60 tūkstančių dolerių. Norėdama surinkti tokią sumą, Sjuzen nusprendė pakviesti į vestuves draugus ir artimuosius. Nuotakos užmanymas buvo, kad visi svečiai įteiktų vestuvinę dovaną – po 1,5 tūkstančio dolerių.

Tačiau priešingai, nei mergina tikėjosi, žmonės iš jos artimos aplinkos pasirodė ne tokie dosnūs, kaip ji tikėjosi, ir atsisakė dalyvauti tokiose grandiozinėse vestuvėse. Nusivylusi Sjuzen paskelbė, kad nusprendė atšaukti vestuves.

Nuotakos žodžiais tariant, tik aštuoni žmonės iš svečių sutiko su tokiu nekukliu reikalavimu. Ji papasakojo, kad jos liudininkė padovanojo jai net 5 tūkstančius dolerių, o būsimojo vyro šeima atsiuntė viso 3 tūkstančius. Kiti svečiai ignoravo reikalavimą mokėti už dalyvavimą vestuvėse. Iš anksto paruoštuose kvietimuose Sjuzen įspėjo svečius, kad vestuvėse galės dalyvauti tik tie, kurie porai padovanos 1,5 tūkstančio dolerių.

Savanaudės būtybės išrinktasis pabandė nuraminti savo būsimąją žmoną ir pasiūlė suorganizuoti kuklias vestuves Las Vegase. Tai dar labiau įsiutino Sjuzen: mergina išjuokė savo būsimą vyrą tiesiai į akis pareikšdama, kad ji jam ne „kokia nors prostitutė“, kad švęstų svarbiausią savo gyvenimo įvykį tarp „alkoholikų ir lošėjų“.

Vaikinas pavadino savo mylimąją „išpuikusia bjaurybe“ ir pora, kartu buvusi nuo keturiolikos metų, išsiskyrė. Sjuzen pašalino savo paskyras socialiniuose tinkluose ir pranešė, kad kuriam laikui išvyksta į Pietų Ameriką.

Internautai labai audringai sureagavo į šią istoriją. Dauguma iš jų džiaugėsi dėl vaikino, nepadariusio lemtingos klaidos ir nevedusio savanaudės merginos.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × two =

Fresh articles

Facebook

UAB Masnera
A.k.: 304222720
Adresas: I.Simulionio g. 5-30, LT-04330 Vilnius
[email protected]