Connect with us

Life

Viena kinietė iš 20 vaikinų išprašė 20 išmaniųjų telefonų, kuriuos pardavė, kad nusipirktų namą

Gyvenimiškas pokštas

Šią istoriją papasakojo žmogus, pasivadinęs „Išdidžioji Čioba“, kinų tinklaraščių platformoje „Tian Ja Ji Du“. Apsukri gražuolėiš savo 20 gerbėjų  išviliojo 20 naujų „iPhone 7“, kuriuos paskui pardavė mobiliųjų telefonų perdirbimo saitui, pavadinimuChuei Šou Boa“, už 120 000 kiniškų janių (maždaug 17 503 JAV dol.).

Už kiekvieną telefoną jai pavyko uždirbti apie 875 JAV dol., kuriuos panaudojo pirmajam įnašui už namą. Namas, kurį jį nusipirko, pastatytas kaimo vietovėje. Visi draugai, kuriems ji parodė namą, buvo šokiruoti. Ypač, kai papasakojo, kaip ji gavo pinigų.

Kai istorija pasirodė socialiniame tinkle, pasipylė gyvos diskusijos. Vieni merginą teisino tuo, kad ji yra iš nepasiturinčios šeimos, jos motina – namų šeimininkė, o tėvas – dirbantis migrantas. O mergina nusprendė tėvams padėti, kad ir tokiu neįprastu būdu.

Kiti žmonės kinietę nuteisė, kad vienu metu susitikinėjo su 20 vaikinų. Kažkas krimtosi: „Aš negaliu net vieno vaikino susirasti. O ji vienu metu susirado 20 ir netgi privertė juos jai padovanoti „iPhone 7“!“

Kadangi dauguma nepatikėjo šia istorija, „BBC Trending“ kreipėsi į „Chuei Šou Boa“ platformą, kurios atstovas patvirtino, kad 2018 m. spalio pradžioje jie nupirko iš klientės 20 „iPhone“ telefonų ir sumokėjo po 6000 kiniškų juanių (apie 875 JAV dol.) už kiekvieną.

Greitai „Weibo“ ėmė plisti įrašas su grotelėmis „20 mobiliųjų telefonų namui“, kuris buvo panaudotas per 13 mln. kartų.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × four =

Fresh articles

Facebook