Connect with us

Life

Vienišiai – patys protingiausi ir ištikimiausi žmonės iš visų, kuriuos esate sutikę

Kol kiti žmonės karštligiškai bando sukurti santykius pagal standartus ir šablonus, esančius aplink mus, yra tokių, kurie atsisako žaisti pagal tas taisykles. Jie renkasi stovėti tolėliau nuo minios. Šie žmonės nebijo praleisti kažką svarbaus, būdami per atstumą nuo triukšmo ir bruzdesio. Jie tik džiaugiasi, neturėdami nieko bendro su tuo, ką jie laiko nuobodžiu ir banaliu.

Nežiūrint į panašiai skambančius žodžius – vienišiai visai nesijaučia vieniši. Tai visiškai skirtingos sąvokos. Jei kažkas jaučiasi vienišas, visai nereiškia, kad jis yra vienišius, greičiau jau atvirkščiai. Kaip taisyklė, tikri vienišiai patys renkasi – jie apsupa save minimaliu kiekiu žmonių todėl, kad jiems taip komfortiškiau.
Apkalbos ir tušti pokalbiai ne jiems

Jei jums pavyko susidraugauti su vienu iš tikrų vienišių, galite manyti, kad jums labai pasisekė. Ne todėl, kad jie laikytų save aukštesniais už kitus – greičiau atvirkščiai, tai labai realistiški ir blaiviai mąstantys žmonės. Būtent todėl jie tris kartus pagalvos, ar verta vieną ar kitą žmogų įjungti į savo bendravimo ratą. Vienišiai puikiai susidoroja su žmonių ir gyvenimiškų situacijų analize, ir vienišumas jiems – ne nuobodulys ir depresija, o sveikų apmąstymų proga.
Vienišiai nemėgsta tuščių kalbų ir apkalbų, ir todėl stengiasi vengti žmonių, apsėstų banalybėmis.
Šis, grynai intelektualus, požiūris į gyvenimą padeda jiems geriau suprasti aplinkinius, o taip pat jų elgesio motyvus.

Yra du vienišių tipai – intravertai ir ekstravertai.
Jie skiriasi savo elgesiu ir kompanijų pasirinkimu, bet galutiniame vertinime jų santykio su žmonėmis pasirinkimas maždaug sutampa.

Ir tarp intravertų būna vienišių
Vienišiai ekstravertai sugeba lengvai bendrauti su kuo papuolė, bet pagal savo pasirinkimą. Jie neturi jokių problemų su naujų santykių užmezgimu, tie santykiai, kaip taisyklė, būna stiprūs ir gilūs, ir jų nejaudina dideli žmonių sambūriai.
Jie gali bendrauti su bet kuo, bet tai nereiškia, kad jie tai darys. Tokie žmonės tampa vienišiais būtent todėl, kad nenori draugauti su kuo papuola. Jie geriau pragyvens savo gyvenimą vieni, nei apsups save dirbtinėmis šypsenomis ir nedidelio proto žmonėmis. Su jais lengva bendrauti, bet kol jie jūsų nepažins artimiau, lengvai laikys tam tikrą distanciją ir vertins jūsų artimesnius santykius su dalele skepticizmo.

Jei jums pavyko suartėti su vienišiumi ekstravertu, jūs tikrai praėjote daugybę išbandymų ir patikrinimų, apie kuriuos net nenutuokėte. Ir jei jau jūsų savybės leido jums prisibelsti iki tokio žmogaus širdies, greičiausiai, liksite draugais ilgus metus.
Įėjimas tik išrinktiesiems
Vienišiai intravertai visai kitokie. Jie jaučiasi nejaukiai minioje ar triukšmingose vietose, mieliau jiems ramybė ir tyla, bet į jų apibūdinimą apie gerai praleistą laiką įeina nedidelė grupė žmonių, tų, kurių bendrija jiems maloni.

Tokių vienišių jūs nepamatysite koncertuose ar triukšminguose vakarėliuose, jie mėgsta tylias, atskirtas nuo minios vietas ir žmonių draugiją, kurie yra lengvai bendraujantys ir nenustelbiantys savo buvimu. Jei jūs susidraugavote su vienišiumi intravertu, tai reiškia, kad jūsų draugijoje jam lengva ir komfortiška.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − 6 =