Connect with us

Įdomybės

Virtuvės sala: ideali vieta maisto gaminimui, darbui ir pasisėdėjimams su draugais

Virtuvės salų šalininkai visų pirma pabrėžia, kad jos puikiai žiūrisi, lyg persikeltume į kokį nors kino filmą. Tai nenuostabu, nes vakarų šalyse tokis erdvės paskirstymo būdas jokia retenybė, o tai ir atsispindi vakarų  filmuose.

Virtuvės sala gali pasitarnauti kaip stalviršis pjaustymui ir gaminimui, ten gali būti įmontuota kriauklė, viryklė ir net orkaitė. Taip pat čia galima laikyti indus ir kitus virtuvės reikmenis, produktus. O kai kuriais atvejais galima panaudoti virtuvės salą, kaip darbo vietą.

Toks pritaikymas atlaisvina vietą palei sienas, taip pat gali pasitarnauti kaip skiriamoji dalis, pritaikoma kaip baras, pvz. butuose-studijose.

Tačiau komfortui reikia nemažai erdvės. Specialistai įspėja, kad neverta rinktis virtuvės salos dizaino, jei virtuvė mažesnė nei 15 kvadratinių metrų.

Dar viena priežastis, kodėl dauguma atsisako salos idėjos – tai sudėtingas kriauklės joje įrengimas. O ir viryklė turėtų turėti gartraukį viršuje. O jei naudoti salą vietoj įprasto virtuvinio stalo, tada ji netenka savo pranašumų.

Nenuostabu, kad virtuvės sala – brangus malonumas. Juk pagrindinis salos pranašumas – dizainerio kurta išvaizda ir funkcionalumas. O tai kainuoja nemažus pinigus. Remonto darbai, įrengiant šį stebuklą, nemažai atsieis.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 6 =

Fresh articles

Facebook