Connect with us

Sveikata

Vokai be raukšlių: naudok šį paprastą produktą iš šaldytuvo, ir tu pamirši apie senėjimą!

Senėjimas sukelia daug nepageidaujamų pokyčių mūsų organizme. Ir dažniausiai akių srityje atsiranda pirmieji amžiaus pokyčiai. Akių oda yra labai plona, švelni ir pastoviai veikiama išoriniais poveikiais, stresu, vitaminų trūkumu ir nepilnaverčiu miegu.

Yra daug kosmetinių priemonių, skirtų prižiūrėti odą aplink akis, bet buvo ir yra efektyviausios natūralios priemonės. Naudojant kaukes iš kiaušinių, galima pašviesinti odą aplink akis, padaryti ją švelnią, stangrią, išlyginti smulkias raukšleles. Tai tikras atradimas!

Kaukė iš kiaušinio baltymo

Pats paprasčiausias, efektyviausias būdas pagerinti odos būklę aplink akis – tai natūralaus kiaušinio baltymo naudojimas! Tau bus reikalingas tik 1 baltymas ir vatos diskelis. Patepk tryniu odą aplink akis. Užsimerk ir leisk tryniui išdžiūti. Kaukę nuplauk vėsiu vandeniu ir mėgaukis rezultatu!

Žemiau aprašytas receptas padės jums kovoti su „žąsies kojelėmis“.

Lygiomis dalimis sumaišyk kiaušinio baltymą, miežinius miltus ir medų. Šiuo mišiniu patepk odą aplink akis ir palaikyk 20 minučių, po to nuplauk vėsiu vandeniu.

Tokia kaukė padės išlyginti raukšleles ir atgaivins odą aplink akis.

Kita kaukė padės nuimti patinimą ir greitai atsikratyti patinimo po akimis, taip pat išlyginti smulkias raukšleles. Tau reikės: 2 atšaldytų trynių, 1 a. š. alyvuogių arba abrikosų aliejaus. Visus ingredientus reikia sumaišyti maišytuvu ir greitai užtepti ant odos aplink akis. Ši procedūra užims neilgiau pusvalandžio, o rezultatas maloniai nustebins tave!

O ši efektyvi priemonė padės pamaitinti sausą ir pavargusią odą aplink akis.

Sumaišyk 1 kiaušinio trynį, arbatinį šaukštelį alyvuogių aliejaus ir pusę citrinos sulčių. Šią masę patepk 20 minučių, po to vatos diskeliu nuplauk vėsiu pienu. Rezultatas – sveika ir gaivi oda!

Stulbinantį efektą odai aplink akis suteikia trynių kaukė su pienu. Dar geriau odą pamaitins įpiltas į kaukę vaikų maisto mišinys.

Ir nepamiršk, kad, bet kokią kaukę reikia daryti tik ant švarios odos!

Šios efektyvius receptus kiekviena panelė privalo turėti savo arsenale!

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen − one =

Fresh articles

Facebook

Trending