Connect with us

Life

Vyras toks gražus, kad merginos negali atitraukti nuo jo akių

24 metų Tonis Mahfudas – vokietis su siriškomis šaknimis. Tamsūs plaukai, barzdelė, idealūs veido bruožai ir gražus atletiškas kūnas leido vaikinui pasiekti sėkmę modelių versle. Daugybė prekinių ženklų nori gauti šį gražuoliuką, o jo puslapį Instagrame seka daugiau nei 3,5 mln. žmonių.

Postai vaikino profilyje atrodo idealiai, o retušavimas daro nuotraukas pasakiškomis ir pabrėžia modelio grožį. Tarp kitko, toli gražu ne visiems patinka tai, kaip Tonis veda savo paskyrą.

Nuostabios akys

Mahfudas turi visą grupę kritikų, manančių, kad jo postai labiau panašūs į paveikslėlius, nei į tikras gyvas foto. Visa tai dėl per didelio retušavimo.

Vaikino žvilgsnis sukelia aptarinėjimus ir net pasipiktinimą. Kai kurie mano, kad jo išraiškingos akys – ne sėkmingų genų rezultatas, o tiesiog geri lęšiai. Tačiau vaikiškose foto jos tokios pat žydros.

Bet yra tai, kame sutaria net užkietėję skeptikai – tas vaikinas tikrai gražus. O papildyti brutalaus vaikino įvaizdį jam padeda sėkmingai parinkti drabužiai. Ar verta sakyti, kad moterys tiesiog eina iš proto, žiūrėdamos į šį gražuoliuką.

Bet Tonis užkabina ne tik išvaizda. Jis labai talentingas vaikinas, ir laisvu nuo modelio darbo metu piešia, daro gražias nuotraukas ir veda asmeninį blogą. Be to, jis baigė menų mokyklą.

Jaunuolis mėgsta keliauti po pasaulį. Bet geriausiai jam sekasi vesti iš proto merginas visame pasaulyje savo gražiomis akimis.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + nineteen =

Fresh articles

Facebook

Trending