Connect with us

Life

Vyriausia pasaulio mama paliko savo vaikus našlaičiais

Šiandien vėlyva motinyste nieko nenustebinsi. Vaikų aikštelėje dažnai galima sutikti 40-metę mamą su mažu vaiku.

Tačiau būna atvejų, kai IVF pagalba moteris gimdo po 50-ies ar net po 60-ies metų.

Žinoma, šiuo atveju būsima motina smarkiai rizikuoja. Todėl kad prasideda sveikatos problemos ir nežinia, kiek metų jai skirta.

Kai kurių šalių vyriausybės planuoja įstatymiškai apriboti moters amžių, kai ji gali pastoti.

O kol šių įstatymų nepriėmė, moterys įsigudrina gimdyti gana vėlai. Tokių pavyzdžių nedaug. Pavyzdžiui, Marija del Karmen Busada de Lara iš Ispanijos pasiryžo gimdyti 67 metų, už ką ją įtraukė į Gineso rekordų knygą. Ji išnešiojo dvynius. 2006 metais ji pagimdė du berniukus, kuriuos pavadino Pau ir Kristianu. Nepaisant mažo svorio (1600 g) ir solidaus motinos amžiaus, naujagimiai gimė visiškai sveiki.

Ispanė pastojo IVF pagalba. Kad jai galėtų atlikti procedūrą, ji sumažino savo amžių 12 metų. Be to, moteris negyveno santuokoje, ir į gydytojų klausimus išsisukinėdama atsakinėjo, kad tai jos reikalas, tekėti ar ne. Marijai tai buvo pirmasis nėštumas.

Ispanės motina pragyveno ilgą gyvenimą ir mirė, kai jai buvo jau virš 100 metų. Todėl Marija nusprendė, kad pragyvens dar daug metų ir pasiryžo vaikų gimimui taip vėlai.

Bet likimas viską sudėliojo savaip. Ispanė susirgo vėžiu ir kai mažyliams buvo po 3 metus, pasitraukė iš gyvenimo. Berniukus įsisūnijo jaunesnioji Marijos sesuo, kuri neturi savo vaikų.

Sesuo pažadėjo mirštančiajai, kad neslėps tiesos nuo berniukų ir papasakos, kas jų tikroji motina. Ir kaip ji rizikavo savo sveikata, kad suteiktų jiems gyvenimą.

Tai jums tikrai patiks!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + seven =

Fresh articles

Facebook